• 2015 рік український ринок легкових авто почав із падіння

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Четвер, 5 лютого 2015 року
Новий 2015 рік український ринок легкових автомобілів почав зі стрімкого падіння продажів. Було продано і поставлено на облік в ДАІ в 4,6 разів менше автомобілів, ніж у січні минулого року.

Об’єми продажів легкових авто в країні скоротились до 2597 одиниць (за перший місяць року). Змінилась також структура авторинку — українці почали віддавати перевагу таким маркам, як Nissan та Renault, відсоток продажів яких становив 20% на ринку, повідомляється на сайті «Укравтопрому».

Японський Nissan із минулорічного 9 місця вийшов у лідери продажів із 340 автомобілями. У порівнянні із січнем минулого року його продажі впали на 35%.

Французькому Renault також вдалось злетіти у рейтингу продажів — із 8 позиції він піднявся на другу. Об’єм його продажів становив 200 автомобілів, що на 65% менше, ніж рік тому.

На 3 сходинку рейтингу продажів із 5-ї піднялась чеська Skoda — автомобілів цієї марки було продано 188 одиниць. На 4 позицію із 2-ї опустилась Toyota, яка втратила 87% продажів у порівнянні з січнем 2014 року, і має 180 проданих автомобілів. На 5 місце рейтингу із 15 сходинки минулого року піднялась Mazda. Її продажі становили 174 автомобілі.


Читайте також:
Які потримані автомобілі найпопулярніші серед українців?
До Туркменістану не пропускають чорні авто?
Графенові акумулятори — переворот у сфері автомобілебудування
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...