ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Виставка про тяжку долю і надію має успіх на сході України

Велика Епоха
Міжнародна виставка живопису китайських художників «Art of Zhen Shan Zhen», яка проходить у Краматорському художньому музеї, має величезний успіх. Містяни називають виставку «ковтком свіжого повітря».

Фото: EpochTimes.com.ua
Фото: EpochTimes.com.ua
Популярність художньої експозиції незвичайна і для міста, і для нинішнього тривожного часу — адже за 70 кілометрів від Краматорську йдуть серйозні бої — пояснюється тим, що людям потрібна ця виставка. Притягує назва: «Мистецтво істини, доброти, терпіння».

У залах музею люди, які втратили надію, знову її знаходять; люди, що втратили віру, відновлюють її; люди, у яких перемішалися поняття добра і зла, розставляють все по своїх місцях; люди, в душі яких оселився страх, знаходять спокій і впевненість.

Ця виставка художніх робіт у кожної людини викликає своє сприйняття, часом зовсім непередбачуване — одного цікавить тільки мистецтво живопису, іншого — тільки соціальні проблеми Китаю. Люди похилого віку згадують свою молодість, виявивши схожість життя в Китаї та життя в СРСР.

Читаючи «Книгу відгуків»


«Прийшла в серйозній депресії, а йду з надією і радістю в душі», — пише у «Книзі відгуків» Т.М. Босуліна в перший день роботи виставки.

«Велика подяка за вашу виставку, вона дуже необхідна Україні, і думаю, допоможе нам у боротьбі зі злом», — Е. Состіна, А. Состін.

«Картини... наповнені духом сильної віри в добро», — Марина.

«Дуже легко стало на душі».

«Дякую за світло виставки», — Н. Міленіна.

«Ковток свіжого повітря».

«Відчула внутрішній спокій, рівновагу, якої так не вистачає нам зараз», — Ірина.

«Ви робите людей добрішими і терпимішими», — Бойко.

«... Дякую за світло і тепло від виставки. Така чистота помислів», — Т. Рижков, Л. Рижкова.

«Я вражена. Думаю, що для себе я зробила висновок. Тільки Доброта врятує світ».


Читайте також:
У Києві представили найбільшу вишиту мапу України
Художня виставка розповіла жителям Краматорська про репресії в Китаї