• У Києві представили найбільшу вишиту мапу України

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Вівторок, 27 січня 2015 року
22 січня у Києві в Українському домі відбулась фіксація національного рекорду «Найбільша вишита вручну мапа України», повідомляє «Рідний Київ». 

Величезну мапу з гербами областей впродовж п’яти місяців вишивали в усіх регіонах України. Вишивана карта побувала в кожному обласному центрі, навіть на Донбасі. Розпочалася ця патріотична акція у Вінниці, тому саме ця область з’явилася на полотні першою. Останню вишивку завершили робити київські майстрині на Водохреща у столиці.

«У створенні цього полотна взяли участь майже шість тисяч вишивальниць. Люди приходили на цю роботу, як на свято, працювали вдягнуті у вишиванки. Хочу подякувати за цей шедевр його авторам — всьому українському народові», — заявила організаторка акції Ірина Кондратенко із Вінниці.

Вишиту карту урочисто внесли до Національного реєстру рекордів України.

«Ми сьогодні, реєструємо нове досягнення, новий рекорд у категорії „Мистецтво“. Досягнення це дуже хвилююче. Людей, які втілюють такі проекти, перемогти неможливо», — зазначила керівниця Національного реєстру рекордів Лана Вєтрова.

Вишивану мапу передали присутнім на дійстві депутатам українського парламенту. Ймовірно, невдовзі вона з’явиться у сесійній залі Верховної Ради України.


Читайте також:
Українські студенти просять російську молодь протистояти інформаційній війні
Повістки на новій хвилі мобілізації отримали 62 тисячі чоловік
До патрульної служби, що замінить ДАІ, хочуть вступити 11 тисяч осіб
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...