• Яценюк: Кабмін не фінансуватиме підконтрольні терористам території

  • Євген Любарський | Велика Епоха
    Середа, 5 листопада 2014 року
Поки території Луганської і Донецької областей контролюватимуться самозванцями, центральний бюджет не відправлятиме туди коштів. Про це заявив голова уряду України Арсеній Яценюк, повідомляє «Сегодня». 

«Уряд не фінансуватиме терористів, самозванців і пройдисвітів», — зазначив Яценюк, однак, уточнивши, що це не означає, що людям, які проживають на цих територіях, не здійснюватимуться виплати.

«Я офіційно заявляю стосовно долі людей. Всі пенсії, всі соціальні виплати, всі пільги нараховуються для кожної людини. Заберуться геть із території Донецька та Луганська російські терористи, ми невідкладно повернемо контроль над територіями і виплатимо персонально кожній людині ту соціальну пільгу, на яку та має право», — підкреслив прем'єр.

За його словами, перераховування коштів на непідконтрольні території рівнозначно фінансуванню терористів.

«Сьогодні платити кошти на ці території — це означає, що гроші не дійдуть до людей, їх вкрадуть російські бандити, і це не що інше, як пряма підтримка російського тероризму», — заявив Яценюк.

Прем'єр зазначив, що, відповідно до підписаного Мінського протоколу від 5 вересня про двостороннє припинення вогню, бойовики мали звільнити ті території, а Росія мала припинити підтримку терористів.


Читайте також:
Українські хакери зламали «ЦВК ЛНР» і скасували «вибори»
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...