• Севастопольські сади цвітуть

  • Алла Лавриненко | Велика Епоха
    Неділя, 23 березня 2014 року
У Севастополі стрімко розпускаються квіти фруктових дерев, радують пишним цвітінням кілька тижнів і швидко відцвітають.

Уже майже обсипалися пелюстки на мигдальних деревах і декоративних яблучках — ранетках. Білими шапками майорять на крутих стежках крони аличі та сливи.

Починають квітнути абрикоси. Помічено, що цвітіння абрикосових дерев супроводжується пониженням температури і сильними рвучкими вітрами. Але негода не може зупинити впевнену ходу весни.

Кожної днини жива декорація міста змінюється: яскраво-рожеві крони мигдалю відтіняє білосніжний наряд сливи і унизані ніжно-рожевими квітами гілки абрикосів. На синьому сріблі морської гладі немов виткані підсвічені сонячними променями шовкові пелюстки.

Червоні пелюстки декоративної айви пломеніють ліхтариками на тлі свіжої зелені трави. Цей мальовничий чагарник при сприятливій погоді починає розпускатися вже в лютому. Схожі на квіти граната суцвіття декоративної айви прикрашають голі алеї скверів і ландшафтних парків.


Медовим ароматом приваблюють бджіл і метеликів дрібні кремові суцвіття черемхи і жовтого барбарису.

Свято цвітіння садів наповнює місто романтичним настроєм. Під покровом пахучих крон так добре вести невимушену розмову з другом і милуватися химерними візерунками світла і тіні геніального пензля її величності природи.

Зворушлива ніжність весняних квітів відбивається посмішками на обличчях перехожих. Споглядання краси чарівно змінює настрій: безслідно зникають сум'яття і тривога, серця стають м'якшими і добрішими.


Читайте також:
Крим: Події у Криму — погляд місцевого жителя
Крим: Стежки і бухти Нового Світу
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...