• На вихідних у Києві можна буде пройтися стежками Кирила Кожум'яки

  • Людмила Влох | Велика Епоха
    Понеділок, 13 квітня 2015 року
Коли бажаєте пройти стежками, які топтав міфічний Кирило Кожум’яка, і розкрити для себе легендарні сторінки Києва — «Лавка дивовижних екскурсій „Дари Києва“» запрошує всіх охочих на екскурсію вихідного дня.

18 квітня в суботу оживуть дивовижні легенди і неймовірні історії з життя нашої столиці у тригодинній екскурсії, яка прямуватиме через Старокиївську гору на Воздвиженку.

Ця непроста мандрівка матиме елементи квеста: разом з екскурсоводом учасники будуть шукати урочище, де жив Кирило Кожум’яка, а разом з тим дізнаються, де саме київські князі влаштовували бенкети; де Володимир Красне Сонечко зустрічався з богатирями Іллею Муромцем, Добринею Нікитичем та Альошею Поповичем; чому Змій Горинич мав київське коріння; де у давньому Києві варили скло для кубків і браслетів; як виникли назви «гривня» і «рубль»; якими прикрасами хизувалися київські пані 1000 років тому та ще багато чого цікавого.

Разом з тим екскурсія охопить мальовничі місця столиці: київські гори та незвичайну архітектуру «Воздвиженки».

Розпочнеться захід о 12.00 біля пам’ятника Ярославу Мудрому (м. Золоті Ворота) і закінчиться біля музею популярної науки і техніки «Експериментаніум», що по вулиці Верхній Вал, 2А.

Вартість: від 80 грн.
Телефон для довідок: +38 (096) 754-13-50; +38 (095) 559-67-82.

Організатори заходу запрошують дорослих та дітей віком від 12 років.

Слід зазначити, що долучитися до такої екскурсії можна також і в суботу 25 квітня.
Підписатися:

Коментарі