ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

3D-панорама міста Дубай

Велика Епоха
Дубай веде свою історію, починаючи з VII століття, проте сьогодні це місто мало в кого викликає асоціації зі старовиною. Найбільш ємна його характеристика — це «місто майбутнього» — на планеті важко знайти інше місце, на якому було б розміщено так багато ультрасучасних архітектурних конструкцій, які випереджають свій час.

Найвища будівля у світі — Бурдж-Халіфа, Дубай. Фото: burjkhalifa.ae
Найвища будівля у світі — Бурдж-Халіфа, Дубай. Фото: burjkhalifa.ae
Серед визначних місць із найвідоміших — це хмарочос Бурдж-Халіфа, схожий чи то на пустельну квітку з тонкими пелюстками, чи то на сталагміт; семизірковий готель у формі вітрила Бурдж-аль-Араб, який стоїть на штучному острові (за ніч в номері Бурдж-аль-Араба доведеться заплатити не менше тисячі доларів); 150-метровий музичний фонтан, який одночасно піднімає в повітря 83 тис. літрів води під музику арабських і світових хітів; штучні острови, що захоплюють дух: острови Пальм (у вигляді гігантського дерева, викладеного в акваторії Перської затоки) і архіпелаг «Світ» у формі континентів Землі.

Відомий Дубай і як «рай для шопінгу». У місті розташований найбільший ТЦ Близького Сходу — «Дубай Молл». Тут же розташований один із найбільших у світі акваріумів. «Дубай Марина» — найбільша і найпрестижніша яхтова гавань у світі

Оцінити приголомшливий вид міста можна завдяки 3D-панорамі, підготовленій AirPano:


Читайте також:
ОАЕ: чарівний Дубай. Фотоогляд
Найвища будівля у світі: дотягнутися до небес