• Культура та визначні пам'ятки Ель-Больсона

  • П'ятниця, 13 липня 2007 року

Ель-Больсон розташований у надзвичайно чарівному регіоні Аргентини, що завжди вабив і чарував щасливих туристів.

До мальовничої місцевості, що заховалася між горами, у центрі південної провінції Ріо Негро всього кілька годин на машині від центрального міста області Барілоче. Південна межа міста проходить по 42 паралелі, це означає, що Ель-Больсон населяють жителі двох аргентинських провінцій: Ріо Негро і Чубут.

Шлях на північ лежить через один із двох пропускних пунктів, між гірськими хребтами Пілтрікітрон і Серручо. Стародавні жителі називали це місце «Дорога в небо». На південь, вздовж Черро Пірке, лежить другий шлях, також відомий місцевим жителям як, ви вже напевно здогадалися, «Дорога в Пекло».

Ель-Больсон також утворює відому природну місцевість, яку називають Коридор озер. З 1984 року цей район був оголошений муніципалітетом міста без'ядерною зоною, і пізніше в 1991 - екологічною власністю. В наші дні цей район дуже добре охороняється й орієнтований на підтримку і збагачення природного середовища.

Больсон розташований серед найбільш широкої з безлічі прекрасних полонин, що розташувалися паралельно до ланцюгів Анд.

Ізоляція в горах і специфічне розташування додає цьому місцю власну неповторність і дійсно приносить йому особливу славу.

 

Больсон розташований буквально в метрах над рівнем моря, тому тут панує помірний і м'який клімат.

Особливий мікроклімат у цьому районі дозволяє вирощувати досить рідкісні (принаймні, для Аргентини) сільськогосподарські ласощі: малину, полуницю, декілька видів вишень, європейську чорну бузину, а також хміль.Фестиваль хмелю та інші незвичайні принадності

Знаменитий хміль Ель-Больсона особливо популярний, і в жителів цього регіону немає причин, щоб не веселитися. У Больсоні в лютому щорічно проходить традиційний фестиваль хмелю, який включає безліч заходів і представлень. Напевно найяскравіший та найбільш вражаючий момент фестивалю - це нагородження Королеви хмелю.

Такі ж фестивалі проходять і по всій Аргентині, у районах, де є своя особлива їжа. Наприклад, у Мендозі відзначають фестиваль врожаю, фестиваль пива - у Сан Фе, чи фестиваль риби в Коррієнтесі, і на кожному вибирають чарівну дівчину, яка одержує титул «Королеви» хмелю, врожаю, пива чи риби.

Потім ця королева протягом року є представником регіону. У містечку Ель-Больсон, під час фестивалю хмелю, титул «Королеви» одержує одна молода дівчина-щасливиця.

Ще однією особливою характеристикою Ель-Больсона є вирощування шипшини, теж продукту особливого больсонського мікроклімату.

Відомий як Rosa Mosqueta, він дуже цінується серед місцевих жителів і туристів за надзвичайно смачний джем, що з нього готують, а також за використання олії шипшини у фармацевтиці.

Серед інших ласощів, які готують у Ель-Больсоні варто згадати сир, копчену форель і домашнє пиво. Ще тут пропонується велика розмаїтість ручних виробів з різних місцевих матеріалів.

Простота та якість

Сьогодні Ель-Больсон - це плавильна піч історій, міфів та легенд корінного населення, перших аборигенів, що заселили цю територію, а також культурних рухів 70-х років минулого століття, широко відомих як рухи хіпі.

Укорінена культура виробництва, чесна праця і просте життя - це саме ті характеристики, які переважають у кожному куточку землі Патагонійська кордильєрана («кордильєрана» з іспанської перекладається як гірський хребет, чи гірський ряд).

Ель-Больсон пропонує туристам безліч готелів на різну кількість місць, включаючи комфортабельні будиночки в мальовничих районах гір, або на берегах рік та озер. Також там є цілком оснащені місця для таборів.

Туристичні агентства Аргентини надають усю необхідну інформацію і пропонують індивідуальний підхід до кожного туриста, а також дозволять вам зануритися у світ пригод і відчути всю пишність цього куточка землі. Спробувати місцеву їжу, відвідати ферми, помилуватися ручними виробами і багато чого іншого.

Версія англійською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...