• Серена Вільямс виграла Australian Open. Фотоогляд

  • Субота, 30 січня 2010 року
Серена Вільямс стала п'ятиразовою переможницею Australian Open.

Американка Серена Вїльямс стала переможницею Australian Open-2010. У фінальному матчі перша ракетка світу 28-річна Вільямс-молодша перемогла з екс-першу ракетку світу 27-річну бельгійку Жюстін Енен, яка вдруге поспіль програла у фіналі після повернення у теніс наприкінці минулого року.

Ця перемога стала для американки 36-ю в кар'єрі і 12-ю на турнірах серії Grand Slam. Також цей успіх став для Серени вже п'ятим в кар'єрі на Australian Open - раніше американка перемагала в Мельбурн-парку в 2003, 2005, 2007 і 2009 рр..

До сьогоднішнього дня з мінімальною перевагою в даному протистоянні вела тенісистка із США – 7:6.

В стартовій партії перемога дісталася Вільямс - 6:4, а в другому сеті успіх святкувала бельгійка - 6:3.

Оговтавшись від провальної кінцівки другого сету Серена відразу ж узялася за справу в третій партії, зробивши швидкий брейк - 2:1. Але Жюстін не здалася і повернула собі подачу вже в наступному геймі, скориставшись декількома невимушеними помилками Вільямс. У п'ятому геймі Серена знову зробила брейк і повела в рахунку, тільки цього разу американці все ж таки вдалося підтвердити брейк - 4:2. Потім Серена зробила ще один брейк в сьомому геймі і за рахунку 5:2 в свою користь вийшла подавати на матч. Шансів на те щоб відігратися у Жюстін не було і Серена довела матч до перемоги - 6:2.

В цілому ця зустріч продовжувалася 2 години 7 хвилин. Серена зробила 12 ейсів і 46 “віннерсів”, допустивши при цьому 3 подвійні і 37 невимушених помилок. У активі Жюстін - 4 ейси, 32 "віннерси", а також 6 подвійних і 32 невимушених помилок.

За матеріалами: gotennis

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...