• Марія Шарапова завершила виступи на Australian Open. Фотоогляд

  • Epoch Тіmes Україна | Велика Епоха
    Понеділок, 18 січня 2010 року

Екс-перша ракетка світу росіянка Марія Шарапова покинула Australian Open.

У понеділок у матчі першого кола 14-та сіяна 22-річна Шарапова зустрічалася зі своєю співвітчизницею, ровесницею, тезкою і подругою Марією Кириленко, що займає на даний момент 59-й рядок у рейтингу WTA.

У стартовій партії переможниця Australian Open-2008 відразу ж вирвалася вперед і лідирувала до рахунку 4:3, після чого Кириленко відновила рівновагу в матчі 4:4, в наслідок чого, дівчата розбиралися між собою на тай-брейку. У вирішальному геймі повторилася та ж ситуація, що і в сеті – вела Шарапова, при 4:4 змогла зрівняти рахунок Кириленко і вирвати перемогу в партії – 7:6 (7:4).

У другому сеті Шарапова змогла взяти реванш. Вона з самого початку тримала ситуацію під контролем, а Кириленко помітно підсіла фізично і втратила концентрацію уваги. В результаті 14-та сіяна змогла зрівняти становище в матчі по сетах – 1:1.

У завершальній третій партії Шарапова не змогла утримати ініціативу в своїх руках. Кириленко повела 3:0, потім 5:3, але подати на матч не змогла, зате змогла прийняти – 7:6 (7:4), 3:6, 6:4.

"Я просто не змогла виграти цей матч. У мене були шанси, однак я не змогла ними скористатися, – сказала після матчу розчарована Шарапова. – Я сама дозволила Кириленко контролювати хід матчу, і навіть коли в мене виходило повернутися в гру, то я не могла заволодіти перевагою. Не можу сказати, що сьогодні я погано подавала. Не думаю, що це та причина, через яку я поступилася сьогодні. У складних ситуаціях я добре подавала і у мене вийшло кілька дуже потужних других подач".

За матеріалами: gotennis

{mospagebreak}

 

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...