'Реал' оступився в Більбао. Фотоогляд

Мадридський «Реал» зазнав третьої поразки в чемпіонаті Іспанії, поступившись на виїзді принциповому супернику - "Атлетіко" з Більбао - 0:1.

Рахунок відкрили вже на третій хвилині зустрічі, після подачі кутового ані голкіпер гостей Ікер Касільяс, ані захисники «королівського клубу» не змогли перервати політ м'яча до дальньої штанги, де його чекав нападаючий збірної Іспанії Фернандо Льоренте.

Після цього ініціативу до фінального свистка впевнено тримали гості, але, на радість переповнених трибун «Сан-Мамеса», забити м'яч у відповідь мадридцям так і не вдалося.

Команда з Басконії перервала серію з восьми поспіль поразок від «Реала» в рамках прімери, а підопічні Мануеля Пеллегріні зберегли відставання у 2 очки від лідируючої «Барселони».

Атлетік - Реал 1:0

Гол: Льоренте, 3

Атлетік: Іраісос, Іраола, С. Хосе, Аморебьєта, ліжка, Гурпегі, Орбаіс (Сусаета, 65), Хаві Мартінес, Йесте (Лопес, 75), токер (Маркос, 85), Льоренте

Реал: Касільяс, Серхіо Рамос, Альбіоль, Гарай, Арбелоа, Ласс (Гранера, 72), Хабі Алонсо, Марсело (Гуті, 61), Кака, Роналду, Бензема (Рауль, 78)

Попередження: Гурпегі, Хаві Мартінес, Іраісос - Ласс, Серхіо Рамос, Хабі Алонсо, Роналду

За матеріалами: sportbox

Атлетік - Реал фото:Angel Martinez,Victor Carretero /Getty Images Sport