Україна громить Естонію

У першому підготовчому поєдинку перед Євро збірна України обіграла збірну Естонії з рахунком 4:0.

Українська збірна, почавши свою підготовку в Туреччині, вибрала собі в суперники, так скажемо, не найсильнішу збірну. Збірна Естонії практично весь ігровий час провела біля своїх воріт, лише зрідка йдучи в контатаку.

Українці ж навпаки, почали матч агресивно, захопивши ініціативу і вже на 9 хвилині розпечатали ворота естонців — Ярмоленко потужним ударом пробив у кут після шикарного пасу від Назаренко.

Той же Ярмоленко під кінець першого тайму заробив пенальті, який реалізував Олег Гусєв. Відзначимо також стовідсотковий момент у Вороніна, який приблизно з 3-х метрів не зумів добити м'яч в сітку, відправивши «круглого» вище воріт. Однак Андрій Воронін тут же виправив свою помилку — на 41 хвилині забив головою після прострілу від Марко Девіча.

На початку другого тайму в українців на поле вийшов Шевченко, Мілевський, Алієв та Ракицький. Перші двоє організували останній гол, так Шевченко технічно увійшов у штрафну, втікши від двох, і виклав м'яч Мілевському, який зробив підсумковим рахунок 4:0.

Україна — Естонія 4:0

Голи: Ярмоленко 9, Гусєв 35 (пен.), Воронін 41, Мілевський 50

Україна: Пятов, Хачеріді, Селін (Ракицький, 46), Михалик, Гусєв, Назаренко (Бутко, 63), (Селезньов, 54), Коноплянка, Тимощук (Алієв, 46), Воронін (Мілевський, 46), Девіч (Шевченко, 46), Ярмоленко

Естонія: Аксалу, Степанов, Шішнов, Клаван (Палату, 61), Камса, Круглов (Васильєв, 46), Тамм (Ліндпере, 46), Дмитрієв, Сааг, Вунк (Опер, 46), Конс