Шахтар у восьмий раз став володарем Кубка України

У Києві на НСК «Олімпійський» у фінальному матчі Кубка України Донецький «Шахтар» в овертаймі здобув перемогу над донецьким «Металургом».

Команда Мірчі Луческу з перших хвилин заволоділа ініціативою, і вже на початку зустрічі мала два хороших моменти, щоб повести в рахунку. Обидва рази голкіпер «Металурга» був на висоті, парирувавши удари.

«Шахтарю» вдалося відкрити рахунок на 22-й хвилині після індивідуальних дій Алекса Тейшейри, бразилець увійшов в штрафну, на замасі прибрав захисника, і здорово пробив у дальній кут.

У другому таймі на допомогу «Металургу» прийшов стандарт, після якого Микола Морозюк, не без допомоги рикошету, вразив ворота Пятова 1:1.

Щоб виявити переможця командам знадобився додатковий час. Перемогу «Шахтарю» на 104-й хвилині приніс Кучер, добивши м'яч у сітку воріт, після дальнього удару Ракицького.

Фінальний свисток зафіксував перемогу гірників 2:1, і «Шахтар» у восьмий раз в історії стає володарем Кубка України.

«Металург» - «Шахтар» - 1:2

Голи: Тейшейра (23), Морозюк (68), Кучер (104)

«Металург»: Бандура, Воловик, Чечер (К), Шина (Нельсон, 73), Мкртчян, Лазич (Данило, 89), Морозюк, Соарес, Траоре (Міщенко, 113), Димитров, Казарян

«Шахтар»: Пятов, Рац, Фернандіньо, Кучер, Ракицький (Селезньов, 105), Вілліан, Срна (К), Гай, Тейшейра (Степаненко, 102), Мхітарян, Адріано (Коста, 62)

Попередження: Мхітарян (18)