• Погромів після провалу збірної Бразилії на ЧС вдалось уникнути

  • Аліна Варфоломєєва | Велика Епоха
    Середа, 9 липня 2014 року

Поразка збірної Бразилії на Чемпіонаті світу з рахунком 1:7 викликала хвилю суспільного невдоволення, проте значних заворушень вдалось уникнути. Влада передбачала реакцію місцевого населення в разі поразки їхньої команди і посилила заходи безпеки у містах.

Прояви хуліганства з боку уболівальників були, але вкрай незначні. Кількість затриманих також невелика. В Белу-Орізонті, де проходив матч, до 21.00 були затримані 17 учасників безладів і бійок. У Сан-Паулу були зафіксовані спроби підпалу автомобілів і напади на автобуси.

У Ресифі поліція розігнала натовп обурених уболівальників із застосуванням сльозогінного газу. В Ріо-де-Жанейро сталося кілька бійок на пляжі Копакабана, де традиційно збираються уболівальники подивитись матчі на великому екрані. В різних містах країни були зафіксовані акти вандалізму.

Забезпечити порядок на вулицях Бразилії вдалось за рахунок залучення великої кількості поліції. Так, в Белу-Орізонті на вулицях працювали 13 тисяч поліцейських. Посилено стежили за безпекою також у Ріо-де-Жанейро та Сан-Паулу.

Після поразки команді Німеччини бразильці можуть претендувати тільки на 3 місце у чемпіонаті, і за нього поборються з командою, яка програє у парі Голландія — Аргентина.


Читайте також:

Господарі матчу побоюються безладів у разі поразки збірної Бразилії
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...