Німецька команда виграла кубок світу з футболу 2014 року

У фінальному матчі Чемпіонату світу з футболу-2014 збірна Німеччини довела свою перевагу над збірною Аргентини, вигравши у південноамериканської команди з рахунком 1:0 у додатковий час. Кубок світу з футболу відправився до Німеччини — вчетверте в історії чемпіонату.

Матч збірних Аргентини та Німеччини проходив на стадіоні Маракана в Ріо-де-Жанейро, Бразилія. В основний час футболісти команд так і не відкрили рахунок, і тільки у додатковому таймі, на 113 хвилині гри, матч у ворота аргентинців забив Маріо Гьотце «за підтримки» нападника Андре Шюррле.

Останнього разу збірна команда Німеччини брала Кубок світу в 1990 році, до цього — в далеких 1954 та 1974 роках. Попередніми чемпіонами світу з футболу були іспанці.