Аргентина здолала Голландію по пенальті

Аргентинський форвард Серхіо Агуеро забиває пенальті у ворота Голландії, 9 липня 2014 року. Фото: FRANCOIS XAVIER MARIT / AFP / Getty Images
У другому півфіналі чемпіонату світу з футболу збірна Аргентини обіграла Голландію, але не в основний час, а по пенальті.

На відміну від першого видовищного півфіналу, який закінчився перемогою німців над бразильцями з рахунком 7:1, друга пара зіграла 0:0 за підсумками двох таймів, а також овертаймів. Таким чином, команди дійшли до серії 11-метрових.

По пенальті Аргентина забила поспіль чотири м'ячі, тоді як удари голландців двічі парирував аргентинський воротар Ромеро — і з рахунком 4:2 південноамериканці перемогли.

У фіналі ЧС-2014, який пройде в неділю, Аргентина зустрінеться з Німеччиною. А в суботу Бразилія і Голландія поборються за третє місце в турнірі.