Металіст везе із Києва нічию

У Києві на стадіоні ім. Валерія Лобановського стартував 21-й чемпіонат України. На полі зійшлися призери чемпіонату цього року «Динамо» та харківський «Металіст».

Рахунок на 3-й хвилині відкрили харків'яни. Помилка Юссуфа призвела до виходу двох нападників «Металіста» на захисників «Динамо». У кілька передач м'яч було доставлено на лінію воротарського майданчика, звідки Хав'єр переправив м'яч у порожні ворота киян. 0:1 і «Металіст» повів у рахунку.

На 17-й хвилині підопічні Сьоміна зрівняли рахунок. Гусєв увійшов у штрафну харків'ян з правого флангу, пробив з лівої ноги, але голкіпер Дишленкович не втримав м'яч у руках. Підоспівший в штрафну Андрій Шевченко переправив м'яч у сітку воріт буквально з лінії воріт, 1:1.

Динамо - Металіст 1:1

Голи: Шевченко, 17 - Шав'єр, 3

Динамо: Шовковський, Данило Сілва, Діакате, Юссуф, Попов, Вукоєвич (Ель Каддурі, 90), Єрьоменко, Гусєв (Нінкович, 80), Ярмоленко (Алієв, 66), Шевченко, Мілевський

Металіст: Дишленкович, Вільягра, Папа Гуйє, Березовчук, Пшеничних, Фініньо (Романчук, 84), Валяєв, Едмар, Шав'єр, Девіч (Воробей, 76), Крістальдо (Шелаєв, 62)

Попередження: Мілевський, Єрьоменко, Вукоєвіч, Діакате - Едмар, Вільягра

За матеріалами: bagnet