'Динамо' одержало вольову перемогу над 'Дніпром'

Голи Жерсона Маргао і Тіберіу Гіоане забезпечили київському "Динамо" три очки у матчі з "Дніпром".

Київське "Динамо" з рахунком 2:1 перемогло "Дніпро" у центральному матчі 26-го туру Прем'єр-ліги.

Ця гра, як і зустріч між командами у Дніпропетровську, пройшла не без суддівського скандалу. На 25-й хвилині Мандзюк перервав забіг Зозулі до воріт Лаштувки. Фолу останньої надії не було, оскільки Мандзюка страхував Чеберячко. Арбітр спочатку дістав з кишені жовту картку, однак після спілкування з футболістами "Динамо" Зубарєв змінив своє рішення, вилучивши гравця "Дніпра".

А рахунок було відкрито на 18-й хвилині. Євген Коноплянка віддав передачу на Осмара Феррейру, а сам побіг в карний майданчик. Аргентинець з кута карного майданчика повернув м'яч Євгену і той з кількох метрів влучив в ворота.

Кияни зрівняли рахунок на 50-й хвилині. Маграо наніс класний удар з 20-ти метрів в самісінький кут. Жерсон забиває у третьому матчі поспіль.

Не минуло й хвилини, як гості ледь не відновили свою перевагу: Калініченко ударом зі штрафного з 23-ти метрів ледь не влучив в праву від Шовковського дев'ятку. М'яч пройшов поруч зі стійкою.

У наступній атаці знову призначено небезпечний штрафний удар в бік воріт "Динамо". Калініченко майстерним ударом обвів стінку, однак киян врятувала поперечина.

А на 70-й хвилині кияни забили переможний гол. Єрьоменко віддав передачу на Маграо, той віддав передачу на лінію воротарського на Гіоане і румун в дотик переправив м'яч у ворота. Судячи з відеоповторів, румун був у міліметровому офсайді.

У час, що залишився, "Дніпро" вдесятьох кинувся на штурм воріт "Динамо" і кілька разів Шовковський рятував свою команду від неприємностей.

"Динамо" продовжує очолювати турнірну таблицю, а от "Дніпро" залишиться на 4-й сходинці.