«Динамо» не зуміло обіграти БАТЕ

У першому матчі групового етапу Ліги Європи київське «Динамо» зіграло внічию з білоруським БАТЕ - 2:2.

Вперше кияни пропустили на третій хвилині. Автограф в їхніх воротах залишив Родіонов. Кияни втратили шанс швидко відігратися після того, як Артем Мілевський не реалізував пенальті. Але ще до перерви «динамівці», завдяки голам того ж Мілевського та Романа Єременка, вийшли вперед. На початку другого тайму гості знову забили. Цього разу киян засмутив Нехайчик. Рахунок на табло більше не змінювався.

У іншому матчі групи АЗ обіграв «Шериф» - 2:1.

Група Е

«Динамо» (Київ) - БАТЕ (Білорусь) - 2:2

Голи: 0:1 - Родіонов (3), 1:1 - Мілевський (34), 2:1 - Єременко (44), 2:2 - Нехайчик (54).

«Динамо» (Київ): Коваль, Хачеріді, Бетао, Алмейда (Андре, 74), Михалик, Гусєв (Гармаш, 57), Єременко, Нінкович, Маграо (Ель-Каддурі, 79), Ярмоленко, Мілевський.

БАТЕ: Веремко, Шитов, Радьков, Бордачев, Юревич, Нехайчик, Брессан (Володько, 76), Олехновича, Ліхтарович (Бага, 38), Павлов (Скавиш, 63), Родіонов.

Попередження: Бордачев (12), Шитов (29), Єременко (60), Михалик (64), Хачеріді (75).

АЗ (Нідерланди) - Шериф (Молдова) - 2:1

Голи: 1:0 - Гудмундссон (14), 1:1 - Морено (68, автогол), 2:1 - Ялінс (83).

АЗ: Дідуліца, Марселліс, Морено, Ялінс, Клаван (Поульсен, 46), Ельмо, Вернблум, Схарс, Гудмундссон (Сігторссон, 77), Фалкенбург (Домінгос, 60), Мартенс.

Шериф: Стоянов, Баліма, Надсон, Самарджич, Бранкович, Руамба, Адамович (Гаурачс, 88), Ніколич, Єрохін (Фред де Олівейра, 62), Дьеду, Франса (Джуровіч, 69).

Попередження: Адамович (41), Єрохін (58), Самарджич (62).