'Шахтар' виграв перший матч у Лізі чемпіонів

Донецький "Шахтар" переміг сербський "Партизан" у першому турі групового етапу Ліги чемпіонів.

Підопічні Мірчі Луческу володіли беззаперечною ігровою перевагою, проте лише раз зуміли засмутити суперника. На 71-й хвилині капітан "Шахтаря" Даріо Срна блискуче виконав штрафний удар, направивши м'яч над стінкою точно у ближній кут. У воротаря збірної Сербії не було шансів врятувати свою команду.

На останній хвилині один з найкращих гравців матчу Олексій Гай з 18-ти метрів потрапив у стійку.

Тим не менше, і 1:0 - це три очки.

У іншому матчі групи Н лондонський "Арсенал" розгромив дебютанта ЛЧ "Спортинг Брагу" з рахунком 6:0.

У другому турі "Шахтар" зіграє у Бразі, а "Партизан" приймає "Арсенал".