Завершилась епоха легендарного гольфіста Тайгера Вудса

Тайгер Вудс втратив лідерство у рейтингу найкращих гольфістів світу. Темношкірий американець поступився першим місцем англійцю Лі Ууствуду.

Легенда гольфу і найбагатший спортсмен світу Тайгер Вудс втратив перше місце у рейтингу найкращих гольфістів світу. Темношкірий американець займав перший рядок рейтингу більше п'яти років - 281 тиждень. Але останні спортивні та життєві невдачі коштували Вудсу звання першого номера.

Рейтинг очолив англієць Лі Уіствуд, який виборов це звання у боротьбі німецьким гольфістом Мартіном Кеймером, що переміг в цьому році на престижному чемпіонаті Професійної гольф-асоціації (PGA). Кеймер не зумів увійти до числа призерів на турнірі Андалусія Мастерс і залишився на другому місці.

У результаті 37-річний Уіствуд став першим представником Європи, який очолив світовий рейтинг з 1994 року. Тоді 98 тижнів у професійному гольфі лідирував його співвітчизник Нік Фалді, який виграв за кар'єру кілька титулів "Великого шолома" в гольфі.

За матеріалами: prosport