Гандбол. Україна героїчно вийшла до другого раунду ЧЄ

Жіноча збірна України з гандболу зробила, здавалося, неможливе: в останній момент українки змогли пробитися в 12-ку кращих.

Для виходу в другий груповий етап Чемпіонату Європи збірній Україні потрібно було перемагати німецьких гандболісток з різницею як мінімум у 8 м'ячів. І українки з самого початку матчу показали, що вони ще не втратили надії пробитися в другий раунд. Навіть коли за 3 хвилини до кінця матчу німецької збірної вдалося скоротити різницю в рахунку до 6 м'ячів, відчувалося, що українки свого не упустять. Так і сталося: українські гандболістки блискуче провели заключні хвилини гри, збільшивши розрив у рахунку до 10-ти м'ячів. 33:23 - перемога збірної України, яка забезпечила нашій команді вихід у другий раунд з третього місця в групі.

Кращою у складі збірної України в цьому матчі була визнана воротар Наталія Пархоменко, яка здійснила 13 сейвів.