• В Японії пройшов відкритий турнір зі фігурного катання Japan Open - 2008 (фотоогляд)

  • Вівторок, 22 квітня 2008 року

20 квітня в Саїтамі (Японія) відбувся комерційний турнір з фігурного катання Japan Open - 2008, який становить собою змагання між командами одиночників Японії, Європи та Північної Америки.

Незважаючи на те, що Japan Open більшою мірою є шоу, ніж серйозним змаганням, довільна програма, яку виконують учасники, оцінюється як на звичайних змаганнях. У Japan Open можуть брати участь як діючі фігуристи, так і ті, які пішли з любительського спорту.

Команда Японії, що зайняла перше місце, отримала призові розміром 80 000$. Друге місце зайняла команда Європи (призові - 60 000$), третє місце - команда Північної Америки (призові - 40 000$).

Спочатку у складі європейської команди мав був виступити Олексій Ягудін, який бере участь у Japan Open уже протягом кількох років підряд, але пізніше він був замінений на Євгенія Плющенка (Ягудін близько місяця тому переніс операцію з видалення апендиксу). Проте Плющенко в найостанніший момент відмовився від участі, і замість нього виступив швед Адріан Шульхайс.

Як гість турніру виступила олімпійська чемпіонка 2006 р. Шізука Аракава (Японія), а також команда синхронного катання.Результати:

1. Команда Японії (Мао Асада, Дайсукє Такахаші, Юкарі Накано, Такеші Хонда) - 491,82 бала

2. Команда Європи (Стефан Ламбьєль, Сара Майер, Адріан Шультхайс, Кіра Корпі) - 488,45 бала

3. Команда Північної Америки (Міраї Нагасу, Еван Лайсачек, Тод Елдрідж, Кіммі Майснер) - 481,81 бала

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...