• У центрі Києва - захід на підтримку Резолюції ПАРЄ

  • Неділя, 22 січня 2006 року

Вчора, 21 січня, поблизу центральної площі міста Києва – площі Незалежності, була організована акція від українських співробітників міжнародного видавничого проекту «Велика Епоха». Даний захід проводився на підтримку резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) «Необхідність міжнародного засудження злочинів тоталітарних комуністичних режимів», проект якої підготував шведський парламентарій Горан Лінблед.

За допомогою гучномовця були зачитані деякі пункти даної резолюції. Таким чином, кияни та гості міста отримали змогу ознайомитися з її змістом.

Незважаючи на холодну погоду у цей день, співробітники редакції зустріли підтримку серед киян. Багато хто з людей, що проходили поруч, позитивно відгукувалися відносно проведеного заходу та бажали проекту успіхів у майбутньому. Було зібрано близько сотні підписів під петицією на підтримку даної резолюції. Уся інформація буде передана до ПАРЄ.

Українські співробітники редакції «Великої Епохи» дізналися реакцію деяких українських парламентарів – делегатів від України у ПАРЄ стосовно даної резолюції. Як сказав один із учасників акції: «Нам вдалося переговорити з багатьма делегатами, і ми були приємно здивовані їхньою підтримкою даної резолюції. Схоже, що українська делегація у своїй більшості проголосує за її прийняття», а також додав, що «даний захід несе у собі глибокий моральний зміст і дозволяє зробити ще один крок у наближенні того моменту, коли людство зможе остаточно звільнитися від жорстокої загрози тоталітарних комуністичних режимів, в якій би точці земної кулі ці системи не існували».

***

ПАРЄ – Парламентська Асамблея Ради Європи – один із двох головних установчих органів Ради Європи та представляє інтереси основних політичних партій, існуючих у державах – членах Організації. В рамках Асамблеї здійснюється співробітництво представників парламентських структур 46 демократичних держав нашого континенту, що входять у Раду Європи.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...