ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

3 рецепти чаю допоможуть спалити жир на животі

Велика Епоха
Лимонна вода. (New Africa/Shutterstock)

Ці три чаї для спалювання жиру в області живота — ідеальні варіанти для досягнення ваших цілей зниження ваги. Ці напої сповнені вітамінів і допомагають прискорити обмін речовин. Імбир, кориця, кмин та лимон містять безліч природних елементів, які посилюють процеси спалювання жиру. Доведено, що лимон знижує резистентність до інсуліну, допомагаючи зменшити кількість жиру, що відкладається в організмі. Доведено, що імбир зменшує почуття голоду, що може допомогти людям скинути вагу. Спробуйте і відчуйте чари.

Рецепт

Час підготовки: 15 хвилин

Час приготування: 15 хвилин

Загальний час: 30 хвилин

10 порцій

Складові

Для лимонно-імбирного чаю:

3,5 чашки води

2 великі лимони

1 ст. ложка тертого імбиру

1/2 ч. л. перцю

1 ч. л. меду

2 ч. л. лимонного соку

Для чаю з кмином та корицею

5,2 чашки води

3 ч. л. кмину

3 палички кориці

1 ч. л. меду

2 ч. л. лимонного соку

Для води з насінням чиа

2 чашки води

2 ч. л. насіння чиа

1 ч. л. меду

2 ч. л. лимонного соку

Рекомендації

Для приготування заспокійливого лимонно-імбирного чаю: у велику каструлю налийте 3,5 склянки води. Видавіть сік із 2 лимонів і киньте шкірку у воду. Обов'язково відставте трохи соку убік. Додайте 1 ст. ложку тертого свіжого імбиру, 1/2 ч. ложки перцю і кип'ятіть 5 хвилин. Процідіть воду. У високу склянку налийте готову теплу лимонно-імбірну воду, додайте 1 ч.л. меду та 1 ч.л. лимона. Добре перемішайте. Насолоджуйтесь цим напоєм рано вранці.

Для приготування чаю з кмином та корицею: у велику каструлю налийте 1 літр води. Додайте кмин і корицю і кип'ятіть 5 хвилин або більше. Відфільтруйте воду. У високу склянку налийте підготовлену теплу воду з кмином, додайте 1 ч.л. меду та 1 ч.л. лимона. Добре перемішайте. Насолоджуйтесь цим напоєм рано вранці.

Для води з насінням чиа: замочіть 2 ч.л. насіння чиа в 1 чашці води та зачекайте 5 хвилин. Візьміть замочене насіння чиа з водою і перекладіть у чашку для сервування, додавши ще 1 чашку води. Додайте 1 ч.л. меду та 1 ч.л. лимона. Добре перемішайте. Насолоджуйтесь ним рано вранці.

За матеріалами The Epoch Times USA