ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Створено додаток для управління електромобілем Tesla

Велика Епоха
IT-розробники з української компанії ELEKS створили додаток для iWatch, «розумного годинника» від Apple. Такий додаток дозволятиме керувати окремими функціями електромобіля Tesla.

Ілюстрація: elekslabs.com
Ілюстрація: elekslabs.com
Ідея створення додатку виникла спонтанно, пише ZAXID.NET із посиланням на Маркіяна Мацеха, менеджера компанії ELEKS, яка базується у Львові.

Додаток дозволить відкривати і закривати двері авто, люк, вмикати кондиціонер і фари.

«Також додаток може повідомити про поточний рівень заряду електромобіля і навіть виставляти ліміт заряду, щоб знати, скільки доведеться заплатити за необхідну кількість заряду для Tesla на заправці», — говорить Мацех.

Самого годинника розробники поки що не мають, і взагалі його випуск анонсований на квітень 2015 року. Але завдяки тому, що Apple дозволяє користуватись своїм програмним забезпеченням, розробники вирішили створити додаток дистанційно. Ним зацікавились розробники додатків, про ELEKS почали писати західні ЗМІ, і зрештою українських розробників запросили до Нью-Йорку.

«Після низки публікацій у західних ЗМІ ми отримали запрошення представити нашу аплікацію в офісі міжнародного рівня компанії-розробника HUGE у Нью-Йорку. Ця компанія створювала проекти для таких мега-корпорацій, як Google та Nike. Поза тим, ми маємо надію, що отримаємо шанс реалізувати ідею з розробки вже повноцінного додатку для годинника Apple у співпраці з компанією Tesla Car», — цитує видання Маркіяна Мацеха.


Читайте також:
Сучасні велосипеди: ТОП-10 найбільш незвичайних моделей
Як почистити стрічку новин Фейсбуку від зайвого?
Як збільшити тривалість заряду смартфону