Жан Беленюк - переможець першості Європи з боротьби, Ігор Дідюк - бронзовий призер

B Зреньяніне (Сербія) на юніорській першості Європи з боротьби завершили змагання борці класичного стилю.

Українці здобули одне золото і одну бронзу. Жан Беленюк переміг у ваговій категорії до 84 кг, вигравши по черзі у азербайджанця Фуада Алієва (3:0), турка Аслана Атема (4:2), грузина Давида Чакветадзе (4:2) і у фінальному поєдинку у Рамсіна Азізсіра з Німеччини (3 : 0).

Ігор Дідюк (до 120 кг) завоював бронзу. Він дійшов до чвертьфіналу, де програв турку Байрама Нігара (0:2). У втішному раунді переміг грека Владіміроса Кесідіса (5:0) і в поєдинку за бронзу виграв у німця Крістіана Джона (2:0).

У загальнокомандному очковому заліку перше місце  у збірної Туреччини, яка набрала 58 очок. Друге місце зайняла Росія (54), третє - Грузія (50). Команда України посіла 7-е місце (27).

За матеріалами: sportonline