Збірна Іспанії виграла Євро-2011

Збірна Іспанії завоювала золоті медалі молодіжного чемпіонату Європи з футболу, який проходить у Данії.

У суботу у фінальному матчі іспанці завдали поразки команді Швейцарії з рахунком 2:0. Перший гол на 41-й хвилині провів півзахисник Андер Еррера, який останні два роки провів у "Сарагосі", а в новому сезоні буде виступати за "Атлетик" з Більбао. А переможну крапку на 81-й хвилині поставив Тіаго Алькантара з "Барселони".

Збірна Іспанії втретє завоювала звання чемпіона Європи. До цього вона ставала кращою в 1986 і 1998 роках.

Для збірної Швейцарії срібні медалі Євро-2011 є кращим результатом за весь час участі в турнірі.

Швейцарія U-21 - Іспанія U-21 - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Андер (41), 0:2 - Тіаго Алькантара (81).

ШВЕЙЦАРІЯ U-21: Зоммер, Клозе, Россіні, Кох, Берарді, Фрай (Абрашем, 54), Люстенбергер, Шачирі, Г. Джака (Касамі, 67), Мехмед, Емегара (Гаврановіч, 53).

ІСПАНІЯ U-21: Де Хеа, Дідак, Монтойя, А. Домінгес, А. Ботіа, Андер (Капель, 90), Хаві Мартінес, Тіаго Алькантара, Муніаін (Парехо, 85), Адріан (Жеффрен, 80), Мата.

Попередження: Люстенбергер (16), Берарді (62), Хаві Мартінес (78), Де Хеа (90).

За матеріалами: sports.ru