ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Москва третій тиждень бомбить Україну, але звинувачує Київ у блокуванні мирних переговорів

Велика Епоха
Володимир Путін, 10 березня 2022 року (Михайло Климентьєв/Супутник/AFP via Getty Images)

У телефонній розмові з канцлером Німеччини Олафом Шольцем у п'ятницю Путін звинуватив Київ у спробі заблокувати мирні переговори з Росією. Кремлівський лідер навіть додав, що Москва, як і раніше, бажає продовження переговорів.

«Відзначено, що київський режим усіляко намагається затягнути переговорний процес, висуваючи дедалі більш нереалістичні пропозиції. Однак російська сторона готова продовжувати пошук рішення відповідно до своїх принципових підходів», — заявив Кремль, цитує Reuters.

Прессекретар Кремля Дмитро Пєсков заявив, що розмова Путіна та Шольца була жорсткою, але діловою. Пєсков похвалився перед пресою, що російська делегація «демонструє готовність працювати набагато швидше, ніж зараз».

«На жаль, українська делегація не готова прискорити темпи переговорів. Але (переговорний) процес все ще продовжується», — сказав прессекретар російського президента.

Раніше Москва заявляла, що близька до досягнення угоди за формулою збереження нейтралітету України, однієї з головних вимог.

Однак Україна заявила, що готова до переговорів, але не здасться і не ухвалить ультиматуми Росії. Вона утримує свою позицію, що збереже суверенітет над територіями, захопленими Росією та підтримуваними нею силами з 2014 року.

За матеріалами Epoch Times Romania