ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Байден має намір балотуватися на другий термін у віці 81 рік

Велика Епоха
Президент США Джо Байден. (Michael Kappeler/dpa)

Демократи хочуть знову висунути кандидатури Джо Байдена та Камали Харріс на президентських виборах у США у 2024 році. До цього моменту ще понад два роки. Проте вже у листопаді для демократів все стане серйозно. У цей час відбуваються проміжні вибори.

Джо Байден хоче знову балотуватися у президенти у 2024 році. Це підтвердила віцепрезидент США Камала Харріс (демократ) в ефірі CBS 10 липня: "Він має намір балотуватися, і якщо він це зробить, я маю намір балотуватися разом із ним".

Як повідомляє інформаційне агентство DPA, президенту США Джо Байдену на момент президентських виборів у листопаді 2024 року буде вже 81 рік. Його потенційному супернику, експрезиденту США Дональду Трампу тоді буде 76 років. Проте, згідно з інформацією, Трамп ще не зробив офіційної заяви про висування своєї кандидатури у 2024 році. Проте, у суботу він оголосив на передвиборчому заході в Анкориджі: "Ми повернемо собі наш чудовий Білий дім".

В цей час показники Джо Байдена за результатами опитувань виглядають не дуже добре, а показники інфляції знаходяться на рекордно високому рівні з 1981 р. Це може негативно вплинути на Джо Байдена і демократів вже цього року.

Проміжні вибори у листопаді

Важливі вибори в США вже призначені на листопад: загальні вибори, які також називають проміжними виборами. Палату представників та третину сенаторів буде обрано заново. Одна чи дві губернаторські посади також можуть змінитись. Вони обираються до 36 із 50 штатів США.

Для республіканців проміжні вибори — це шанс отримати більшість як у Сенаті, так і в Палаті представників — двох палатах Конгресу США. Це може заблокувати багато планів адміністрації Байдена.

Але які це можуть бути проєкти? З погляду Дональда Трампа вони "руйнують країну і змінюють її". Як пояснив в інтерв'ю The Epoch Times експрезидент-республіканець, він побоюється, що Америка стане "соціалістичною чи комуністичною державою".

За матеріалами Epoch Times