• День інформування – пропаганда правових знань

  • Вівторок, 26 вересня 2006 року

22 вересня в м. П'ятигорськ відбувся День інформування, який був проведений за ініціативи керівника справами апарату губернатора Ставропольського краю, уповноваженого з прав людини в Ставропольському краї Кулика Юрія Миколайовича.

Він повідомив, що за дорученням Олександра Черногорова, губернатора Ставропольського краю, представники адміністрації тепер щомісячно проводитимуть такі дні в усьому краї.

Як повідомляє офіційний сайт губернатора СК, у міста й райони краю виїхали більше шістдесяти доповідачів, у складі яких, – членів уряду краю, керівники краєвих органів виконавчої влади, апарату уряду краю, територіальних органів федеральних органів влади.

Мета проведення цього заходу: пропаганда правових знань. Присутніх повідомили про те, що з 02 листопада 2006 р. вступає в силу Федеральний закон №59-ФЗ ”Про порядок розгляду звернень громадян Російської Федерації і практику розгляду заяв і звернень громадян, що склалася, які надійшли на адресу Губернатора краю й Уряду Ставропольського краю”.

Цей закон дещо змінив схему розгляду скарг і звернень громадян, і тепер у росіян є надія на те, що їх скарги на неправомірні дії якого-небудь чиновника будуть передані на розгляд не йому особисто, а керівникові вищої установи.

Валентина Хвостенко. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...