• Чи не стало життя надто серйозним?

  • Субота, 16 грудня 2006 року

Справа в мені або, схоже, що все стало набагато серйознішим і складнішим, ніж було раніше.

Все в світі відбувається в швидкому темпі й може здатися, що це життя керує вами, а не ви керуєте життям. Час біжить так швидко; дні і тижні йдуть один за одним, і ви не помічаєте, що вже пройшов ще один рік, а ви не встигли перевести подих! Проте, чи можете ви що-небудь зробити, щоб змінити такий стан речей?

Врешті-решт, як могло статися так, що за наявності сучасних технологій і досягнень в різних галузях, які повинні допомагати нам економити час, спрощувати нам життя і робити його менш напруженим, у багатьох із нас, схоже, ніколи не вистачає часу зайнятися досягненням своєї мети і здійснити свої мрії? Або навіть на те, щоб приємно провести час зі своїми друзями і близькими?

Поміркуйте над цим трохи, адже в цьому немає сенсу! Ми живемо в світі, де практично все, що ми раніше робили вручну, робить машина. Ви можете подумати, що це економить наш час, щоб ми могли зайнятися тим, що нам подобається, але чи відбувається так насправді?

В цілому, схоже, ми стали працювати більше та довше, щоб іти в ногу з вимогами сучасного світу. Через це саме життя може відійти на задній план, озирніться як слід навколо, мені здається, що ми всі дуже зайняті роботою, щоб жити!

Коли і чому ця проблема стала настільки серйозною?

Здійснюйте свої мрії

У чому ж, врешті-решт, полягає мета нашої суєти? Якщо наші дні заповнені роботою, напругою і неспокоєм, скільки ж місця залишається на те, щоб любити і віддавати; щоб плакати, сміятися і насолоджуватися проведенням часу в компанії друзів; щоб обмінюватися ідеями і відкривати нове; щоб досягати мети, розчаровуватися і терпіти невдачі; щоб розважатися і хвилюватися, щоб передчувати задоволення, мріяти і здійснювати ці мрії.

Куди поділися усі ці відчуття і задоволення життя?

Деякі стверджують, що з віком людина повинна неминуче ставати серйознішою і обачнішою, не ризикувати, як в молодості. Стверджують, що таке життя і таким воно повинне бути, і. в основному, життя змінює нас. Але чи так це насправді?

Всупереч висновку деяких людей, якщо людина розважається, то це не означає, що вона  безвідповідальна, а щоб бути відповідальним, не потрібно, щоб ви стали серйозними.

Чи дійсно люди так змінюються з віком чи такі життєві обставини, які вимагають від нас серйозної поведінки, а ми просто перестаємо мріяти, і ці мрії з часом зникають?

Чи може бути так, що у вас досі збереглися все ті ж полум'яні бажання, важливі та цінні, але які ви повинні адаптувати до навколишнього світу?

Існує простій спосіб знайти відповідь на це запитання.

Перш за все, ви повинні нагадати собі, які мрії ви хотіли здійснити в своєму житті. Пригадати про те, що ви вважали дуже важливим і хотіли зробити або пережити, або змінити в цьому світі.

Можливо, ви мріяли стати вчителем, будівельником, лікарем, дослідником, інженером або найкращим батьком для своїх дітей. Можливо, ви хотіли стати художником, піаністом, танцювати в балеті, приборкувачем левів, актором, поліцейським або машиністом потягу.

Або мріяли побувати на сафарі, перетнути Америку, за 80 днів об'їхати навколо світу або на яхті проплисти по 7 морях і побачити 7 чудес світу. А може ви хотіли полетіти на місяць, уявляли, як подорожуєте на машині часу.

           

Можливо, ви мріяли про будинок, оточений білою огорожею, Феррарі, обручку з великим діамантом, яхту, домашнього тигра, свою власну футбольну команду або про чарівну паличку, за допомогою якої ви змогли б виконати будь-яке своє бажання.

Деяким, напевно, хотілося виграти Оскара або Нобелівську премію, розробити важливі ліки, стати місіонером, знайти досі невідомий різновид тварини, побити рекорд швидкості або знайти безлюдний острів, на якому зариті скарби.

Варіанти настільки ж різноманітні, наскільки безмежні; так продовжуйте, насолоджуйтеся і самі побачите, як багато існує речей, про які ви мрієте!

Витратьте хвилину, щоб записати те, що вам спаде на думку. Не хвилюйтеся, що деякі мрії виглядають нереалістичними або неможливими, здаються смутними або не відповідають вашому теперішньому стилю життя. Просто запишіть ваші думки якомога докладніше і додайте, чому ви хочете стати кимось або робити щось або мати якісь речі.

А зараз, щоб відповісти на раніше поставлене питання, запитайте себе: "Хотілося б мені і зараз досягти всього того, що я перерахував, якби дозволили обставини?" Якщо вашою відповіддю буде "так", тоді ви відповіли на питання і довели, що критики не мають рації!

Ви все ще та ж сама людина, яка пам'ятає ті речі; ви все ще дуже хочете жити повним життям; змінилися не ваші мрії, ви просто по-іншому реагуєте на світ навколо і через це ваші мрії були затьмарені або відійшли на задній план, але вони все ще існують!

Життя стало як важка робота і через цю важку щоденну роботу ми погоджуємося на менше, в порівнянні з тим, на що ми сподівалися раніше.

Пригадайте той час, коли ви досягли якоїсь мети, зробили те, що мали намір зробити. Після того, як ви подолали всі перешкоди і здійснили це, пам'ятаєте, які відчуття у вас були?

Адже ці досягнення починалися з бажання, з мрії, з поставленої мети, з ухвалення рішення, чи неправда? Ніхто вас не примушував - саме ваші уява та рішучість привели до успіху. У цьому процесі вам, звичайно, можливо, хтось допоміг, але все почалося завдяки вашому рішенню і діям по здійсненню цього.

Ніколи не пізно повернутися до досягнення вашої мети; вам не потрібні гроші або влада, становище або наявність обставин, в яких можливе народження мрії і натхнення. Потрібна тільки ваша уява. До того як ви здійсните ваші мрії, ви повинні знати, в чому вони полягають, намалювати їх у своїй уяві та не дати їм померти!

Тримайтеся за свої мрії: це - ваші мрії і вони повинні здійснюватися за вашим бажанням. Не забувайте про них, не дайте їм померти, адже ніколи не знаєш, наскільки успішно їх можна реалізувати!

Сара Лейк, Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...