• Чому треба мислити позитивно?

  • Четвер, 29 травня 2008 року
Спочатку була Думка! Все в світі створено з енергії думки. Будь-яка ідея, будь-який предмет, перш ніж знайти форму, з'являються спочатку у вигляді думки.

Думка – це енергія. То, про що ми думаємо, ще називають думками-образами.

Ми витягуємо енергію звідусіль. Коли ми їмо, то витягуємо енергію, щоб живити наші клітини. Ми вдихаємо повітря і через дихання отримуємо енергію сонця, планет, рослин і всього живого. Коли ми про щось посилено і тривало думаємо, то велика кількість енергії і інформації накопичується в наших думках-образах.

Наступає момент, коли кількість енергії досягає критичної маси, думки-образы починають жити своїм життям, притягаючи події і обставини, про які ми думали, мріяли або, навпаки, яких побоювалися. Думки-образи реалізують програму, закладену в них нашими думками, і ця програма веде нас за собою. Як за змахом чарівної палички відкриваються шляхи і можливості для реалізації наших планів.

Чим більше енергії ми заклали в думку-образ, тим активніше і точніше вона реалізовуватиметься.

Енергія думки може творити, а може і руйнувати.

Якщо людина думає про проблеми, труднощі, невдачі, хвороби – вона притягає до себе все це.

І, навпаки, думаючи позитивно, представляючи в думках бажаний кінцевий результат, довго роздумуючи над ним, ми робимо його все більш вірогідним. А якщо ми при цьому і самі робитимемо активні дії, докладатимемо зусилля для здійснення наших цілей, то успіх нам забезпечений. Енергія наших позитивних думок приверне до нас потрібні обставини і фортуну. При позитивному мисленні накопичуються позитивні емоції, нас охоплює натхнення, бадьорий настрій, упевненість і радість в передчутті перемоги.

Якщо ми хочемо бути здорові, успішні, привертати радість і щастя в своє життя, то повинні навчитися мислити в позитивному напрямку.

Від якості наших думок залежить наше здоров'я, зовнішній вигляд, настрій, емоції і відчуття.

Щоб навчитися мислити позитивно, треба навчитися управляти своїми думками. Це, звичайно ж, нелегко. У всіх нас бувають хвилини відчаю, суму, незадоволеності. Якщо ми «зациклюємося» на проблемах, труднощах, невдачах, хворобах, то отримуємо все це в ще більших кількостях.

«Наше благополуччя залежить від якості нашого мислення!»

Чому позитивні думки притягають все хороше, а негативні – погане?

Все зводиться до простого енергообміну. Якщо наші думки, слова або вчинки несуть в собі негатив, то її величність Життя відповідає нам тим же. А добро в думках, вчинках і словах породжує Добро в житті.

Останніми роками ця тема отримала широке висвітлення в засобах масової інформації. Часто пишуть про це і в медичних виданнях. Багато медиків вважають, що наші думки, наша свідомість управляють тілом, тому свідомість, настроєна позитивно, сприятиме здоров'ю тіла, а часті негативні думки приводять до хвороб.

Також встановлено, що відчуття озлобленості призводить до шкідливої дія на організм, призводячи до пришвидшення серцевих ритмів, звуження артерій, і зрештою до захворювань.

Відчуття подяки, любові, навпаки, призводить до того, що скорочення серця стають регулярнішими – воно працює краще. Підвищується і рівень імуноглобуліну «А», який захищає наш організм від інфекцій і хвороб. Відчуття подяки до свого організму, до свого тіла – покращує роботу внутрішніх органів людини.

Навіть клітини тіла «знають» наші думки. Вчені за допомогою електроніки відстежували поведінку клітин людського тіла, реєструючи, як позитивні, так і негативні реакції на людські думки і вчинки.

Роберт Стоун в своїй книзі «Життя без обмежень» пише про дослідження, яке провів Клів Бекстер, один з кращих в світі фахівців з детекторів брехні. Клітини тіла людини поміщали в розчин, в який вставляли електроди реєструючого приладу. Людину відправили гуляти серед убогих і бездомних в бідний квартал міста. При цьому його дії знімали прихованою камерою. Поки хлопець був спокійний, прилади показували злегка хвилясту криву. Коли ж випробовуваний злякався, зустрівши бездомного із загрозливою зовнішністю, його клітини, що знаходилися на відстані декількох кілометрів, відреагували негативно. Самописець зареєстрував могутній негативний викид. Як тільки він послав своїм клітинам сигнал симпатії, тут же перо самописця накреслило гострий позитивний пік.

Клітини нашого тіла знають наші думки! Чим краще і добріше ми думаємо про своє тіло, чим більше вдячні йому, тим активніше наші клітини, наше тіло відгукуються на наші позитивні думки, допомагаючи нам бути здоровими.

Отже, позитивні думки сприяють тілесному здоров'ю, негативні – навпаки.

Наша манера розмовляти теж може впливати на наше здоров'я. Якщо ми часто вдаємося до негативних тверджень щодо частин нашого тіла, то за певних умов ці твердження можуть збутися. Наприклад, твердження типу: «У мене від нього шия болить», «Мене від неї нудить», «Це розбиває моє серце», «Щось мене ноги не тримають» – не підуть на користь ні нашій шиї, ні нашим ногам, ні нашому серцю.

Нам слід виражати любов до нашого тіла і, особливо, до того органу, робота якого порушена.

Недавно лікарі однієї з клінік США провели експеримент, в якому брали участь люди з переломами ніг. Частина хворих в процесі лікування ніжно зверталися до своєї ноги, просили в думках у неї вибачення, виражали їй любов. При цьому вони в думках «спостерігали», як перелом зростається в прискореному темпі. В результаті у цих хворих одужання наступало в середньому на 35 відсотків швидше. Такий же підхід можна застосувати і до будь-якого іншого органу тіла.

Наші думки здатні допомогти лікареві нас зцілити.

Спробуйте виконати наступну вправу.

Розслабтеся і уявіть собі свій хворий орган. Думайте про нього з любов'ю. Вибачтесь у нього. Можливо, це ви трішки винні, що він захворів. Уявіть собі його таким, що безперебійно функціонує і здоровим. Ви «побачите», як він відгукнеться на ваш уявний образ. Виразіть щиру до нього любов і подякуйте за хорошу роботу.

Бажаю всім тільки позитивних думок і здоров'я!

Джерело:
maksym1990.mylivepage.com

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...