• Колишній китайський дипломат розкрив велику кількість секретних документів компартії Китаю

  • Субота, 30 червня 2007 року

Колишній дипломат КНР у Сіднеї - Чень Юнлінь (Chen Yong Lin), який проводить виїзні виступи в Канаді, 04.06. увечері в інтерв'ю журналісту Великої Епохи розкрив низку внутрішніх документів, які показують, як китайська компартія за межами Китаю управляє китайськими кварталами, зарубіжними китайськими ЗМІ, погрожує західним політикам та спокушає їх вигодами для того, щоб переслідувати Фалуньгун та інших неугодних для неї організацій та людей.

Чень Юнлінь розповів, що в консульствах різних країн створено відділи, які займаються слідкуванням за деякими людьми й організаціями та пригнічують їх. Вони створюють проблеми послідовникам Фалуньгун, тайванським політикам, китайським демократам і т.д. Він заявив: „Переслідування Фалуньгун - це першочергова задача китайської компартії. Вона використовує 60% своїх фінансів для боротьби з Фалуньгун, 20-30% - для боротьби з Тайванем і ще 5-10% - на інші підривні цілі".

У показаному Чень Юнлінем „Графіку визначення роботи зарубіжної спеціальної групи по боротьбі з Фалуньгун" від 07.02.2001 р. відмічено, що ця група складається з начальників усіх відділів посольств та консульств. Вони мають конкретне завдання, вони діють для переслідування Фалуньгун. Він також відмітив, що посли та генеральні консули у всіх країнах є головними керівниками цієї групи.

Китайська компартія більше всього боїться закордонних юридичних процесів

Чень Юнлінь розповів, що на початку китайська компартія вважала, що за 2-3 роки можна знищити Фалуньгун, але вона не очікувала, що за 8 років пригноблення Фалуньгун навпаки розквітне по всьому світу, так що вона дуже ненавидить його. Китайська компартія більше всього побоюється юридичних процесів за кордоном, це змушує китайських чиновників, які брали участь у переслідуваннях Фалуньгун, при відвідуванні інших країн хвилюватися. Колишній дипломат сказав: „Китайська компартія, яка віддає перевагу насиллю та брехні, ніколи не розуміла ідеї послідовників Фалуньгун про прагнення до свободи віри".Управляти китайськими кварталами

Чень Юнлінь стверджує, що управління китайськими кварталами - це послідовна закордонна політика китайської компартії, вона, не жаліючи сил, декілька десятків років займається цим, сформувавши цілу систему.

Він розповів, що в Австралії, Європі та інших країнах існують подібні організації, одну з них називають „Асоціація китайських організацій", іншу - „Генеральне зібрання китайських організацій". Також є, наприклад, „Китайська асоціація по активізації мирного об'єднання". Всі вони керуються директивами компартії Китаю.

Чень Юнлінь навів приклад: в травні 2001 року китайська організація в кількості більше 40 чоловік написала лист колишньому прем'єру Канади з метою зганьбити Фалуньгун, вони стверджували, що Фалуньгун погіршує стосунки між Китаєм та Канадою. Потім китайська компартія розповідає про це посольствам та консульствам інших країн, говорить, що в Канаді ось що відбувається і т.д.Спокушувати західних чиновників

Чень Юнлінь сказав, що китайська компартія в основному 2 способами проникає в західні уряди. По-перше, давати чиновникам привілеї, наприклад, безплатно подорожувати по Китаю. По-друге, використовувати культурний обмін. Пропонувати канадським студентам квоти на отримання премій, давати дітям політиків шанс безплатно вчитися та жити в Китаї.

Чень Юнлінь відзначив спосіб „тиску" на західних чиновників. Він каже, що ті західні чиновники, які допомагали китайським дисидентам, всі контролюються компартією Китаю (КПК). Якщо вони захочуть поїхати в Китай, то потрібно мати особливий дозвіл, або їм взагалі можуть відмовити у наданні візи.

Управляти зарубіжними китайськими ЗМІ

Чень Юнлінь розкрив три способи управління компартією Китаю зарубіжними китайськими ЗМІ. Перший - це підтримувати та допомагати. Китайська компартія дає наказ вітчизняним компаніям, що працюють за кордоном, допомагати цим ЗМІ в рекламі і т.п.

Він навів як приклад газету „Сіньбао Австралії". Коли компартія Китаю оплатила свою велику рекламу на першій сторінці, директор цієї газети здався, перестав публікувати об'єктивну інформацію про Фалуньгун, а став писати статті з наклепами на нього. Іншим китайським ЗМІ в різних країнах були запропоновані подібні статті з китайських офіціальних ЗМІ.

Другий спосіб, це прямо співпрацювати зі ЗМІ. Третій спосіб - пригнічувати місцеві ЗМІ, погрожувати родичам персоналу ЗМІ, спокушати їх вигодами і т.д.

 

Мета поїздки Чень Юнліня в тому, щоб Канада та її народ більше дізналися про серйозні порушення прав людини в Китаї. Він сподівається, що західне суспільство більше зверне уваги на порушення прав людей, які живуть під владою комуністичного режиму, та буде більш розумно та помірковано оцінювати китайську компартію.

Чень Юнлінь народився в 1968 році в провінції Чженцзян, працював політичним консулом Генерального консульства КНР в Сіднеї. 26 травня 2005 р. він залишив консульство, порвавши з КПК. 4 червня 2005 року Чень в перший раз відкрито з'явився на мітингу „Не забувати „04.06.", прощатися з китайською компартією, підтримати 2 мільйони людей, які вийшли з компартії" в місті Сіднеї. 8 липня 2005 року Австралія надала йому та членам його сім'ї посвідку на постійне проживання. Він зараз живе в передмісті Сіднею. 

Версія китайською

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...