• Чому КПК боїться Нової Династії Тан?

  • Вівторок, 30 січня 2007 року

Телебачення Нова Династія Тан (ТБНДТ) провело перше новорічне представлення свого туру у Ванкувері, Канада, 3 січня 2007 р. На наступні три шоу, які відбулися в приміщенні оперного театру в Сан-Франциско 5-7 січня, всі квитки були продані. Майже 10 000 чоловік подивилися живе дійство, що складалося з вокальних і складних групових танцювальних номерів. Кожен номер розкривав етичні цінності та внутрішній сенс традиційної китайської культури.

Гастролі повинні були відбутися і в Кореї

Але комуністичний режим Китаю чинив тиск на Національний театр Кореї в Сеулі через міністерство закордонних справ і міністерство культури з метою спонукати відмінити гала-концерт ТБНДТ, призначений на 6 січня 2007 р., погрожуючи тим, що буде відмінено гастролі Національного театру в Китаї, намічені на червень.

Учасники концерту, послідовники Фалуньгун, провели прес-конференції по всьому світі, коли стала відома ця приголомшуюча інформація і звернулися до урядів різних країн, до ЗМІ та громадськості, щоб викрити підлу тактику здійснення тиску на вільні ЗМІ з боку комуністичного режиму Китаю.

Послідовники Фалуньгун всередині та за межами Китаю використовували різні канали, включаючи радіо, телебачення, видавництва газет і журналів, телефон, факс, листи, електронну пошту, форуми в Інтернет, транспаранти, листівки, рекламу, щоб розповісти правду про переслідування, здійснювані комуністичною партією Китаю (КПК). 11 Січня 2007 р. Всесвітня Організація з розслідування переслідувань Фалуньгун (ВОРПФ) випустила публічну заяву, що містить заклик провести розслідування відносно Цзен Цинхуна (Zeng Qinghong), члена Постійного Комітету політбюро [КПК], та інших чиновників міністерства закордонних справ, щоб з'ясувати яку роль вони відіграли в створенні перешкод для проведення гала-концерту ТБНДТ, присвяченого китайському Новому року.

У Канаді видовище отримало високу оцінку

Перед виставою, що відбулася 12 січня 2007 в Національному центрі мистецтв в Оттаві, прем'єр-міністр Канади Стівен Харпер (Stephen Harper) надіслав листа ТБНДТ з найкращими побажаннями в Новому році і дав високу оцінку вкладу, який робить ТБНДТ в розвиток культури. На концерті побували інші державні чиновники та лідери китайської общини. Міністр охорони навколишнього середовища, член Парламенту Джон Берд (John Baird) подивився виставу і написав листа від імені уряду Канади, де описує дійство, підготовлене ТБНДТ, як "неперевершене, всесвітнє торжество...блискучий приклад краси і витонченості китайської культури".

Викриття перешкод, створюваних ТБНДТ комуністичним режимом

Завдання Телебачення Нова Династія Тан, заснованого 5 років тому, полягає в тому, щоб надавати глядачам точну інформацію і сприяти розвитку розуміння між суспільством Китаю і суспільством Заходу. Співробітники ТБНДТ не бояться ніяких тоталітарних режимів, коли говорять правду. ТБНДТ детально висвітлює чутливі теми, доступ інформації до яких блокований комуністичним режимом. До таких тем входять епідемія атипової пневмонії (SARS), 23 Стаття основного закону Гонконгу і протести, пов'язані з порушенням прав людини в Китаї. У своїх передачах ТБНДТ також постійно приділяє увагу жорстоким переслідуванням практикуючих Фалуньгун, особливо видалянню органів у живих практикуючих Фалуньгун, що знаходяться в незаконному ув'язненні.

Четверте новорічне дійство, підготовлене ТБНДТ, всюди отримало відгуки захоплення показом дивовижних історій про чарівні світи, дивовижні сни і сюжет, що став класичним, - битви між добром і злом, а також за високий рівень художньої майстерності. Деякі люди в материковому Китаї теж дивилися цей виступ через супутникове телебачення. Журнал Billboard Magazine, законодавець моди індустрії розваг, включив торішнє представлення в Нью-Йорку в десятку кращих шоу.

Комуністичний режим розглядає ТБНДТ - відкрите ЗМІ, яке не йде на поводі фінансових стимулів або політичного тиску - як найбільшу загрозу своєму існуванню.

Перешкоди, створені Комуністичною партією в Південній Кореї, почалися не з інциденту з концертом ТБНДТ, а набагато раніше. 16 грудня 2003 р. адміністрація державного радіо, кіно і телебачення Китаю терміново телеграфувала надсекретне зашифроване повідомлення в провінційні, районні, муніципальні та автономні регіональні бюро радіо- і телемовлення. У цьому повідомленні йшлося, що "чиновники центрального уряду" передають інструкції, яким чином здійснювати тиск на проведення шоу ТБНДТ, присвячене китайському Новому року. Під час святкування Різдва 2003 р. австралійський співак Хрістіан Бішофф (Christian Bischoff) прилетів до Нью-Йорка на запрошення ТБНДТ, щоб брати участь в нью-йоркському шоу, але за три години до вильоту літака з Австралії до Нью-Йорка йому подзвонили з китайського консульства і спробували переконати його брати участь у концерті.

Потім, в січні 2004 р. Чжоу Сяомей (Zhou Xiaomei), консул з питань політики і преси з китайського генерального консульства в Лос-Анджелесі, написав листи деяким відомим в США особам, звертаючись до них з проханням не погоджуватися давати інтерв'ю ТБНДТ з приводу гала-концерту, що проводиться цим каналом, присвяченого китайському Новому року.

9 лютого 2004 р. Ван Лілі (Wang Lili), начальник групи дисциплінарної інспекції, що є частиною Центрального комітету КПК, заявила, що гала-концерт ТБНДТ є "безпосереднім конкурентом гала-концерту, присвяченому китайському весняному святу, організованому державним центральним телебаченням Китаю".

У червні 2005 р. комуністичний режим чинив тиск на Ютелсатt, Європейську кампанію супутникової телекомунікації, з метою не відновлювати контракт з ТБНДТ, погрожуючи тим, що Китай відмовить Ютелсат в правах на трансляцію Олімпійських ігор 2008.

Двоє австралійських артистів балету, Люсінда Данн (Lucinda Dunn) і Роберт Керран (Robert Curran), не погодилися брати участь в гала-концерті ТБНДТ в 2003 р. через те, що китайський комуністичний режим пригрозив їм тим, що відмінить їх шоу, яке проходить в Китаї.

"Дев'ять коментарів про комуністичну партію", опубліковані в "Великій Епосі", викликають занепокоєння КПК

ТБНДТ не єдине ЗМІ, якого боїться комуністичний режим. Газета "Велика епоха" опублікувала "Дев'ять коментарів про комуністичну партію", що викривають злу суть комуністичної партії. Ця серія статей підняла хвилю виходів з лав КПК. На даний час вже понад 17 мільйонів чоловік публічно відмовилися від свого членства в партії і її дочірніх організаціях. Комуністичний режим марно намагається зупинити розповсюдження "Дев'яти коментарів" в інших державах і випускає свої кігті переслідувань за кордоном.

У травні 2005 р. в офіс "Великої епохи" в Гонконзі увірвалися 4 чоловіки з молотками. Вони розбили друкуючі пристрої, намагаючись паралізувати офіс і перешкодити друку "Дев'яти коментарів". 7 липня 2005 р. компанія "DZY Marketing", маркетингова компанія "Великої епохи", одержала лист від міністерства внутрішньої безпеки Малайзії із заявою про те, що повідомлення "Великої Епохи" не відповідають їх критеріям і політиці для підтримки "дружніх відносин Малайзії і Китаю", і що "Велика Епоха" не є "нейтральною". У зв'язку з цим було ухвалено рішення чинити тиск на газету. Ще гірше те, що декілька чоловіків здійснили жорстокий напад на Пітера Лі (Peter Li) головного технічного співробітника "Великої Епохи" у нього вдома. Вони зв'язали його, накрили ковдрою і побили. Вони також забрали його комп'ютер і деякі документи. Коли сусіди подзвонили в міліцію, Пітера Лі відвезли до лікарні, де йому наклали 15 швів на рани на обличчі.

Китайський комуністичний режим використовує жорстокість і породжує терор

Всі порушення свободи друку і прав людини з боку комуністичного режиму за останні сім років тісно пов'язані з репресіями Фалуньгун.

Режим не жаліє зусиль на розповсюдження наклепу стосовно практикуючих Фалуньгун і на здійснення переслідувань за кордоном. Китайські консульства порушують міжнародні конвенції і поширюють наклепницьку пропаганду серед державних чиновників, ЗМІ та неурядових організацій, дискредитуючи Фалуньгун. Китайські консульства також заважають місцевим урядовим органам виражати свою підтримку і випускати прокламації в захист Фалуньгун, при цьому вони використовують торгові або дипломатичні зв'язки як політичні важелі. Режим сіє брехню, використовуючи публічні бібліотеки, ЗМІ, Інтернет і школи. Він використовує чорні списки і породжує ненависть до Фалуньгун серед китайських общин за кордоном та заважає зарубіжним практикуючим Фалуньгун брати участь у законних акціях протесту.

Здійснюючи терор протягом десятків років, КПК стала яскравим прикладом режиму, який не відчуває сорому, коли використовує будь-які засоби, законні або злочинні, щоб підтримати свою владу. КПК нестримно репресує не тільки людей, що живуть на території Китаю, але також поширює їх за кордон в західні країни, в яких шанобливо ставляться до дотримання свобод і прав людини. Агенти національної безпеки і шпигуни постійно залякують зарубіжних практикуючих Фалуньгун, переслідують їх, підпалюють їх машини, б'ють і грабують їх, вриваються в їх будинки і заподіюють їм зло. Напад на Пітера Лі в Атланті, штат Джорджія, США, це всього лише один з інцидентів, що сталися після того, як Цзен Цинхун (Zeng Qinghong) найняв вбивцю, щоб той стріляв в практикуючого Фалуньгун Девіда Ляна (David Liang) під час його візиту до Південної Африки 28 червня 2004 р. У грудні 2005 р. в Аргентині китайське консульство також спровокувало таємну поліцію і прокомуністичних бандитів, щоб вони здійснили жорстокий напад на практикуючих Фалуньгун.

Визнання у світі

За більш ніж 7 років переслідувань з боку комуністичного режиму, практика Фалуньгун розповсюдилася в більш ніж 80 країнах світу і дістала понад 1 400 офіційних схвалень. Практикуючі Фалуньгун всього світу використовують транспаранти і беруть участь в парадах, зборах, демонстраціях із свічками, у виставках, що розкривають застосування тортур, прес-конференціях і художніх виставах, все це для того, щоб знов і знов роз'яснювати правду про нелюдяні переслідування і будити в людях доброту та співчуття. Практикуючі Фалуньгун постійно отримують справедливу підтримку і позитивні відгуки з боку міжнародного співтовариства. У багатьох країнах багато чиновників федерального і місцевого рівня звернулися до КПК з вимогою припинити переслідування Фалуньгун.

Інциденти, описані вище, говорять про те, що комуністичний режим Китаю здійснює репресії по відношенню до Фалуньгун не тільки всередині Китаю. Здійснюваний експорт репресій в інші країни також у значній мірі порушує закони цих країн.

КПК перетворилася на найбільше терористичне угрупування в світі

В даний час свобода слова, свобода друку і свобода віросповідання визнані у всьому світі, як невід'ємні права людини.

Незважаючи на це, комуністичний режим знов створював перешкоди проведенню концерту ТБНДТ, присвяченого китайському Новому року в Сеулі, Південна Корея. Погрожуючи Південній Кореї, КПК знов показала себе найстрашнішим злочинцем, що поширює терор. Всі, хто проявляє байдужість або міцно тримається за свої ілюзії відносно комуністичної партії, потурають і потакають її злості.

Іноземні уряди підтримують ТБНДТ і виступають проти переслідувань

Інцидент з Ютелсат, що мав місце 2 роки тому, приніс ТБНДТ ще більшу популярність. Завдяки зусиллям практикуючих Фалуньгун всього світу в роз'ясненні правди, ТБНДТ отримало широку підтримку і величезну допомогу з боку членів Європарламенту, державних чиновників США, сенаторів, ЗМІ, правозахисних організацій і великої кількості людей. Врешті-решт, між ТБНДТ і Ютелсат був підписаний контракт про 6-річну співпрацю. Через 6 днів після інциденту в Сеулі цього року прем'єр-міністр Канади написав листа, в якому позитивно відгукнувся про китайський Новий рік і дав високу оцінку вкладу, який вносить ТБНДТ у розвиток культури. Лист прем'єр-міністра прозвучав відповіддю на змову китайського режиму і на його спробу блокувати свободу слова.

Едварду Балвер-Літтону (Edward Bulwer-Lytton) належить фраза "перо сильніше за меч". Безстрашна відвертість ТБНДТ і "Великої Епохи" ясно викривають шахрайство КПК і її лицемірство. Новорічне представлення ТБНДТ примушує КПК тремтіти від страху, а хвиля виходу людей з лав КПК діє їй на нерви. Мета викриття злобної природи КПК і правди про переслідування полягає в тому, щоб розбудити в людях совість і почуття справедливості, щоб весь світ засудив комуністичний режим за його злочини. Зло ніколи не переможе. День, коли всі відмовляться підтримувати ці переслідування, стане днем останнього зітхання КПК.

Гао Фен. Велика Епоха
Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...