ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Apple призупинив послугу Apple Pay для російської карткової платіжної системи «Мир»

Велика Епоха
Логотип Apple над входом в магазин Apple на 5-й авеню, Нью-Йорк, 21 липня 2015 року. (Mike Segar/Reuters)

Американський технологічний гігант Apple призупинив свою послугу Apple Pay для російської карткової платіжної системи «Мир», заявила у п'ятницю найбільша російська кредитна та платіжна система, закривши лазівку, яка дозволяла росіянам продовжувати користуватися цією послугою.

Apple Inc обмежила використання Apple Pay (діє в Росії з 2016 року) з 1 березня після рішення Росії відправити десятки тисяч військовослужбовців до України 24 лютого, що не дозволило російським власникам карток Mastercard і Visa використовувати цю послугу.

Але російська система «Мир» залишалася підключеною до Apple Pay доти, доки цей доступ не було закрито у четвер, згідно з даними Національної платіжної системи карток Росії (НСПК).

«Компанія Apple повідомила НСПК, що призупиняє підтримку карток «Мир» у платіжному сервісі Apple Pay. З 24 березня користувачі не можуть додавати нові карти «Мир». Apple припинить усі операції з раніше доданими картами протягом наступних кількох днів», — повідомила НСПК у п'ятницю.

Найбільший російський кредитор Сбербанк заявив, що Apple, яка не відповіла на запити Reuters про коментарі, проінформувала банк про своє рішення ще більше обмежити доступ до свого сервісу Apple Pay.

«Подальше використання карток «Мир» в Apple Pay буде недоступним», — сказали в банку.