ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Винищувач Іспанії перехопив рейс EasyJet після загрози вибуху, яка виявилася розіграшем

Велика Епоха
(Youtube/скриншот)

Іспанський винищувач перехопив рейс авіакомпанії EasyJet після того, як британський підліток, який знаходився на борту, імовірно погрожував бомбою, повідомляє The Guardian.

На відеозаписі, знятому пасажиром комерційного рейсу, видно, що винищувач F18 пролетів поряд з рейсом EasyJet, що прямував з Лондона Гатвік на Менорку в неділю.

Громадянська гвардія підтвердила, що диспетчерська вежа аеропорту Менорки була попереджена про загрозу вибуху, висловлену в соціальних мережах 18-річним британцем, що стало приводом для проведення спеціальної операції.

Після того, як літак приземлився в Махоні, столиці острова, рейс було переведено в окрему зону від головного терміналу і перевірено фахівцями зі знешкодження бомб і собаками-шукачками.

Після цього Громадянська гвардія дійшла висновку, що загроза вибуху була розіграшем. 18-річного підлітка було заарештовано і, як очікується, оштрафовано, щоб покрити витрати на поліцейську операцію.

Громадянська гвардія заарештувала 18-річного громадянина Великобританії як передбачуваного винуватця порушення громадського порядку в Маоні, Менорка.