ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Білл Гейтс продовжує купувати сільськогосподарські угіддя, попри протести

Велика Епоха
Білл Гейтс (Lintao Zhang/Getty Images)

Білл Гейтс, який уже володіє майже 270 000 акрів (109 242 га) землі у США, отримав законне право купити ще 2 100 (850 га) акрів у Північній Дакоті, попри протести місцевих жителів.

Гейтс, який є найбільшим власником сільськогосподарських угідь у країні, отримав дозвіл на купівлю землі за 13,5 мільйонів доларів США під свою компанію Red River Trust.

Гейтс обходить закон 1932 року, який забороняє корпоративне володіння фермами, обіцяючи після завершення покупки здати землю назад фермерам.

Комісар із сільського господарства Північної Дакоти, республіканець Дуг Герінг, раніше казав, що багато людей вважають, що їх експлуатують надбагаті люди, які купують землю, але не завжди поділяють цінності штату, повідомляє Daily Mail.

"У нас була велика боротьба з цього питання по всьому штату. (...) Ці люди просто засмучені, але є й інші, яких це просто бісить".

Білл Гейтс та інші мільярдери скуповують величезну кількість сільськогосподарських угідь, а американцям вселяють думку, що майбутнє — це майбутнє без приватної власності.