ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Руйнівні та смертоносні повені в Італії зруйнували будинки та ферми (ВІДЕО)

Велика Епоха

Повені, які забрали життя щонайменше 13 людей в північній італійській області Емілія-Романья, завдали збитків на мільярди євро і особливо сильно вдарили по сільському господарству, заявив у четвер губернатор регіону.

Проливні дощі цього тижня спустошили східну частину регіону, відому як Романья, спричинивши до 300 зсувів, 23 розливи річок, близько 400 пошкоджених або зруйнованих доріг і 42 затоплених муніципалітети.

За даними сільськогосподарської асоціації Coldiretti, під водою опинилися понад 5 000 фермерських господарств у регіоні, який включає так звану "Фруктову долину", а також кукурудзяні та зернові поля.

Повені є останніми в серії екстремальних погодних явищ, які обрушилися на Італію протягом останнього року, коли колись виняткові катастрофи стають звичайною частиною життя.

Щонайменше 10 000 людей були змушені покинути свої домівки, а багато з тих, хто залишився в затоплених районах, залишилися без електрики. Одну із загиблих віднесло від її будинку і викинуло на пляж за 20 км від нього.

У зв'язку з тим, що повені порушили автомобільне і залізничне сполучення по всьому регіону, профспілки працівників аеропортів погодилися відкласти страйк, який був запланований на п'ятницю, на прохання уряду.