ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Пакистані прибиральницю і садівника звинуватили у спаленні Корану, їм загрожує смертна кара (ВІДЕО)

Велика Епоха
Державна середня школа для дівчаток у Техсіле Аріфвала, Пакпаттан. (Twitter)

У Пакистані комплекс законів, відомих під загальною назвою "закон про богохульство", карає смертною карою за богохульство проти ісламу. Щоб стверджувати, що ці закони необхідні, мусульманським фундаменталістам потрібно довести, що богохульство широко поширене. Однак багато інцидентів сфабриковано.

Один із них, обговорюваний у соціальних мережах, стався 19 квітня в державній середній школі для дівчаток у Техсілі Аріфвала, у Пакпаттан Шаріфі, столиці округу Пакпаттан, розташованого в провінції Пенджаб у Пакистані. Зібрався натовп, готовий лінчувати християнку, на ім'я Мусаррат Бібі і мусульманина Мухаммада Сармада. Їх звинувачували в тому, що 15 квітня вони спалили сторінки Священного Корану. Поліція втрутилася і розігнала натовп, але заарештувала жінку і чоловіка, яких звинуватили в богохульстві і тепер їм загрожує смертна кара.

Мусаррат Бібі та Мухаммад Сармад неписьменні і працюють у школі відповідно прибиральницею та садівником. Їх попросили прибратися в коморі та спалити старі й зіпсовані папери. Директор школи, Насрін Саїд, сказала поліції, що в сховищі не було сторінок Корану. Однак деякі школярки поширили чутку, що сторінки священної книги було спалено. Чутка поширилася, і зібрався натовп, який вимагав вбити жінку і чоловіка на місці.

Правозахисники вважають, що це були просто сфабриковані звинувачення, які поширилися з метою підтримати ідею про необхідність збереження законів про богохульство. Тим часом життя двох неписьменних робітників, які просто виконували вказівки свого директора, перебуває під загрозою.

Відео за темою: