ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Мексика демонструє 1000-річні "трупи прибульців" (ВІДЕО)

Велика Епоха
Рештки ймовірно "нелюдської" істоти демонструють під час брифінгу щодо непізнаних летючих об'єктів, відомих як НЛО, в законодавчому палаці Сан-Лазаро в Мехіко, Мексика, 12 вересня 2023 року. (Youtube/скриншот)

Мексиканські законодавці почули свідчення про те, що "ми не самотні" у Всесвіті, і побачили ймовірні останки нелюдських істот на позачергових слуханнях, які стали першими в латиноамериканській країні слуханнями в Конгресі, присвяченими темі НЛО.

На слуханнях у вівторок у FANI, іспанській абревіатурі для того, що зараз прийнято називати Непізнаними аномальними явищами (UAP), політикам продемонстрували два артефакти, які мексиканський журналіст і давній ентузіаст НЛО Хайме Мауссан назвав трупами інопланетян.

За словами Мауссана, ці зразки не були пов'язані з жодним видом життя на Землі.

Два крихітних "тіла", розміщені у вітринах, мають по три пальці на кожній руці та витягнуті голови. Мауссан розповів, що вони були знайдені в Перу поблизу стародавніх ліній Наска в 2017 році. Він сказав, що їм близько 1 000 років, проаналізувавши їх за допомогою вуглецевого методу датування в Мексиканському національному автономному університеті (UNAM).

Подібні знахідки в минулому виявлялися останками муміфікованих дітей.

Мауссан зазначив, що такі докази були представлені вперше.

"Я думаю, що є чітка демонстрація того, що ми маємо справу з нелюдськими зразками, які не пов'язані з жодним іншим видом у нашому світі, і що всі можливості відкриті для будь-якої наукової установи... для його дослідження", — сказав Мауссан.

"Ми не самотні", — додав він.

Хосе де Хесус Залсе Бенітес, директор Наукового інституту охорони здоров'я мексиканського флоту, повідомив, що на останках були проведені рентгенівські знімки, 3-D реконструкція і аналіз ДНК.

"Я можу стверджувати, що ці тіла не мають жодного відношення до людських істот", — сказав він.

У четвер UNAM передрукувала заяву, вперше оприлюднену в 2017 році, в якій йдеться про те, що робота Національної лабораторії мас-спектрометрії з прискорювачами була спрямована лише на визначення віку зразків.

"У жодному разі ми не робимо висновків про походження згаданих зразків", — йдеться в заяві.

Законодавці також заслухали колишнього пілота ВМС США Райана Грейвза, який брав участь у слуханнях у Конгресі США, який розповів про свій особистий досвід роботи з НЛО і про стигму, пов'язану з повідомленнями про такі спостереження.

Конгресмен Серхіо Гутьєррес, представник правлячої партії "Морена" президента Андреса Мануеля Лопеса Обрадора, висловив сподівання, що ці слухання стануть першими серед інших подібних заходів у Мексиці.

"У нас залишилися роздуми, занепокоєння і шлях для продовження розмови про це", — сказав Гутьєррес.

В останні роки уряд США зробив крок назустріч громадськості у питанні публічної інформації про UAP після десятиліть ухилянь і відволікань. Пентагон активно розслідує повідомлення військових авіаторів про спостереження НЛО в останні роки, в той час, як незалежна група NASA, що вивчає НЛО, є першою в своєму роді в космічному агентстві.

У четвер NASA планує обговорити результати дослідження.

У середу Мауссан зіткнувся зі швидкою реакцією і критикою з боку скептиків, які поставили під сумнів достовірність його презентації.

"Це може дуже зашкодити зусиллям, спрямованим на те, щоб серйозно поставитися до цього питання", — сказав користувач соціальної мережі X, раніше відомої як Twitter. "Чому вони не дочекалися, поки наукова робота буде готова, щоб опублікувати її?"