ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Літак Asiana приземлився після відкриття дверей у польоті (ВІДЕО)

Велика Епоха

Несподіване відкриття дверей аварійного виходу в літаку авіакомпанії Asiana Airlines, що приземлявся в п'ятницю в Тегу, Південна Корея, змусило пасажирів здригнутися, а дев'ятьох з них було госпіталізовано після того, як вони відчули труднощі з диханням.

Поліція заарештувала чоловіка у віці 30 років за підозрою у вимушеному відкритті дверей. Підозрюваний, якому можуть бути пред'явлені звинувачення в порушенні законів про авіаційну безпеку, не назвав мотивів, повідомив Кім Хьонг Су, офіцер відділу кримінальних справ поліцейської дільниці Тегу-Донбу.

Літак, який вилетів з острова Чеджу об 11:58, знаходився на висоті 200 метрів і був за кілька хвилин до посадки о 12:38, коли чоловік, що сидів у ряді аварійних виходів поруч з дверима, змусив їх відчинити, повідомив представник авіакомпанії. За даними FlightAware, в цей момент літак рухався зі швидкістю близько 274 км на годину.

Зазвичай, коли літак знаходиться в середині польоту, різниця в тиску повітря всередині і зовні салону перешкоджає відкриттю дверей. Але літак знаходився так близько до землі, що різниця була незначною, що дозволило відчинити двері, повідомив речник авіакомпанії Бек Хьон Ву (Baek Hyunwoo).

Члени екіпажу не змогли зупинити чоловіка, оскільки найближча бортпровідниця сиділа занадто далеко, щоб вчасно до нього дотягнутися, а під час посадки всі на борту - екіпаж і пасажири - повинні бути пристебнуті ременями безпеки, додав він.

За словами пана Бека, літак приземлився благополучно, і ніхто з 194 пасажирів і шести членів екіпажу не отримав серйозних травм. Але 12 осіб - усі, крім одного, у віці від 11 до 16 років - мали гіпервентиляцію легенів, повідомив речник Департаменту пожежної безпеки та безпеки міста Тегу. Дев'ять з них були доставлені до найближчих лікарень.