ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Демі Мур поділилася зворушливим відео з днем народження Брюса Вілліса (ВІДЕО)

Велика Епоха
(DOMINICK REUTER/AFP via Getty Images)

У неділю, 19 березня, велика родина американського актора зібралася разом, щоб відсвяткувати його 68-й день народження. Місяць тому його родичі повідомили в соціальних мережах, що актор страждає від деменції.

У неділю у Брюса Вілліса був день народження, і близькі йому люди не забули продемонструвати свою прихильність. Починаючи з його дружини Емми Гемінг, яка нещодавно попросила папараці припинити переслідувати її чоловіка, який страждає на афазію і фронтотемпоральну деменцію, коли вони виходять на вулицю.

Вона також розповіла своїм підписникам про "смуток" і "горе", які супроводжують її повсякденне життя з моменту постановки діагнозу її чоловікові, а потім розмістила на Instagram зворушливий відеомонтаж щасливих сімейних моментів з Брюсом Віллісом.

"Він просто любов. Ми так сильно його любимо. І я завжди буду любити його. З днем народження, любов моя. Я хочу побажати Брюсу, щоб ви продовжували тримати його у своїх молитвах і посилати йому свої найкращі вібрації, тому що його чутлива душа Риби відчує це! Спасибі вам велике за вашу прихильність і доброту", — додала вона.

У Брюса Вілліса та Емми Гемінг дві доньки. Американський актор також батько трьох дочок зі своєю колишньою дружиною Демі Мур, яка опублікувала відео зі святкування дня народження Брюса Вілліса. Актор "Міцного горішка" співає "Happy birthday" разом зі своєю сім'єю і друзями, а потім задуває свічки на святковому торті.

Відео Демі Мур у Твіттері супроводжувалося повідомленням. "З днем народження, BW! Я така щаслива, що ми можемо відсвяткувати це сьогодні. Я люблю тебе і нашу сім'ю. Спасибі всім за любов і теплі побажання, які ми отримали і які зворушили нас", — написала актриса.