Четвер, Чер 24, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Отримано докази існування фосфоричних морів

Вівторок, 29 вересня 2020 року

Легенди про таємниче фосфоричне море, які передаються серед моряків, на цей час отримують наукове підтвердження. Відділення метеорології Лабораторії військово-морських досліджень разом із Інститутом досліджень бухти Акваріо і Національним центром геофізичних даних міста Монтерей (Мексика) отримали супутникові знімки явища, про яке до цього моменту було відомо тільки з історій про морські плавання. Фосфоричні води описувалися як сяйво, яке простягається в усіх напрямках до горизонту.

Впродовж багатьох років це нічне явище, також відоме як «молочне море», вражало членів екіпажів кораблів своїм водночас романтичним і фантастичним виглядом. З 1915 року були повідомлення про 135 «молочних морів», велика частина з яких розташована в Індійському океані.

Згідно до теорії, запропонованої вченими для пояснення фосфоричних морів  після отримання підтвердження їх існування, вони є проявом надзвичайно колосальних колоній біолюмінесцентних бактерій, що живуть разом із водоростями.

Це припущення здобуло як прихильників, так і супротивників. Оскільки докази існування «молочних морів» були знайдені, таємниця може бути розкрита ні чим іншим, як тільки достовірністю. Схоже, що в глибинах океану приховується ще немало таємниць, які не піддаються людському поясненню.

Comments   

загрузка...