Пандєв вивів 'Інтер' до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Міланський «Інтер», завдяки точному удару Горана Пандєва в самій кінцівці поєдинку, зумів вирвати перемогу у мюнхенської «Баварії» і вийти в чвертьфінал Ліги чемпіонів.

«Нерадзуррі», після домашньої поразки - 0:1, відразу побігли вперед. Одна з перших атаки італійців завершилася голом Ето'о вже на четвертій хвилині. Німці відновили паритет через 17 хвилин. Гомес добив м'яч у ворота після грубої помилки голкіпера "Інтера" Жуліо Сезара, який не зумів зафіксувати круглого в своїх руках. А ще через десять хвилин Мюллер, вийшовши на «побачення» з бразильським кіпером, вивів «Баварію» вперед. Другу половину зустрічі підопічні Леонардо почали також, як і першу, але тільки на 63 хвилині матчу Снейдер зумів зрівняти рахунок. А вже на 89-й хвилині Горан Пандєв знову вивів чемпіонів Італії не тільки вперед, але і в 1 / 4 Ліги чемпіонів.