Металіст катком пройшовся по сімферопольській Таврії

У матчі 17-го туру української Прем’єр-ліги харківський Металіст в останньому домашньому матчі осінньої частини розтерзав сімферопольську Таврію — 5:0.

Важко було кримській команді розраховувати на успіх у матчі без ряду своїх ключових виконавців — Калиниченка, Погорілого, Шиндера, Гаджиєва, проти дружини Маркевича, яка до завершення сезону набрала солідний хід.

Пропустивши перший м’яч у першому таймі, сімферопольці ще якось опиралися Металісту. Однак після другого пропущеного голу на 61-й хвилині оборона остаточно попливла.

Через чотири хвилини Крістальдо ударом головою після навісу Марлоса послав м’яч у сітку 3:0.

Латиноамериканські легіонери Металіста творили все, що хотіли з обороною Таврії, легко проходячи захисні редути і без проблем розігруючи комбінації, змушуючи кримських футболістів бути в ролі глядачів.

За 10 хвилин до кінця основного часу Себастьян Бланко оформив дубль, а вже в компенсований час Марлос довів рахунок до непристойного.

Металіст — Таврія — 5:0

Голи: Бланко (21), Тайсон (61), Крістальдо (65), Бланко (80), Марлос (90 +1)

Металіст: Горяїнов, Торсігльері, Шелаєв, Гуйє, Едмар (Вілліан, 68), Пшеничних, Марлос, Бланко (Шарпар, 84), Шав’єр, Крістальдо (Ребенок, 84), Тайсон

Таврія: Сітало, Єзерський, Буссаіді, Любічич, Свенссон, Гомес, Романчук, Гуменюк, Габовда, Фещук, Назаренко

Попередження: Гуменюк (44), Гомес (71)