«Ювентус» розгромив «Рому» у 1 \ 4 фіналу Кубка Італії

Туринський «Ювентус» в 1 \ 4 фіналу Кубка Італії на своєму полі розгромив «Рому» (3:0).

Туринці відкрили рахунок вже на 6-й хвилині зустрічі. Емануеле Джаккеріні скористався провалом центральних захисників, вийшов сам на сам з воротарем і пробив точно в кут воріт.

Зміцнив свою перевагу «Ювентус» завдяки своєму ветерану і капітану Алессандро Дель П'єро. Алессандро на 30-й хвилині матчу, красивим ударом з лінії карного майданчика, вразив дальню дев'ятку.

А в самій кінцівці зустрічі Симон Кьяер поставив крапку в матчі, зрізавши м'яч у власні ворота.

«Ювентус» - «Рома» - 3:0

Голи: Джаккеріні (6), Дель П'єро (30), Матрі (90).

«Ювентус»: Сторарі, Бонуччі, Кьєлліні, Ліхтштайнер, Бардзальі, Естігаррібіа, Марроне (Матрі, 63), Пірло (Куальярелла, 77), Боррьєлло (Красіч, 88), Джаккеріні, Дель П'єро.

«Рома»: Стекеленбург, Хосе Анхель, Кьер, Сімплісіо, Хайнце, Ламела (Греко, 67), Гаго, Род. Таддеі (Перротта, 72), Пьяніч, Боян (Боріні, 58), Тотті.

Попередження: Естігаррібіа (9), Пьяніч (39), Бардзальі (33), Тотті (71), Сімплісіо (66).

Вилучення: Ламела (68).#img_gallery#