• «Останнє вигнання диявола» лідирує в кінотеатрах Америки

  • Середа, 1 вересня 2010 року
Весела команда найманців ветерана Голівуду Сильвестра Сталлоне минулого тижня була змушена визнати перевагу «Останнього вигнання диявола», повідомляє Leta, посилаючись на закордонну пресу.

Психологічний трилер студії Lionsgate «Останнє вигнання диявола» з 21.3 мільйонами доларів минулого тижня був найпопулярнішим у топі найбільш відвідуваних фільмів у кінотеатрах Північної Америки, обійшовши як «Нестримну» Сталлоне, так і нову гостросюжетну кінострічку «Грабіжники».

Цікаво, що і ця картина, як і «Паранормальне явище», частково знята в стилі квазідокументалізма, і в ній не бере участь ні одна велика кінозірка. Фільм з бюджетом всього 2 мільйони розповідає про такого собі священика, який займається вигнанням нечистих духів, і свій останній екзорцизм вирішив увічнити в фільмі. Нагадаємо, що екзорцизм – це ритуал, який свого часу використовувала римська і православна церкви для вигнання з людини «злих духів» або «сатани».

На другому місці новинка з 21 мільйоном зароблених доларів (бюджет картини – 32000000 доларів) – трилер студії Sony Pictures «Грабіжники», де в одній з головних ролей знявся скандально відомий американський репер Ті Ай або цим ім'ям Кліффорд Джозеф Харріс мол. У фільмі також знялися Метт Діллон, Джої Салдана, Кріс Браун.

Новий бойовик Сільвестра Сталлоне після двох тижнів на вершині зісковзнув на 3 місце.

Топ 10

1. «Останнє вигнання диявола» – $ 21.3 мільйона

2. «Грабіжники» – $ 21 мільйон

3. «Нестримна» – $ 9.5 мільйонів

4. «Їж, молись, кохай» – $ 7 мільйонів

5. «Копи в глибокому запасі» – $ 6.6 мільйонів

6. «Вампірський засос» – $ 5.3 мільйона

7. «Початок» – $ 5.1 мільйон

8. «Моя жахлива няня 2» – $ 4.74 мільйона

9. «Більше, ніж один» – $ 4.7 мільйонів

10. «Піраньї 3D» – $ 4.3 мільйона

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...