• Квентін Тарантіно хотів би зняти романтичну комедію

  • Субота, 27 березня 2010 року
Скандально відомий режисер Квентін Тарантіно поділився своїми планами на майбутнє, розповівши, що крім іншого хотів би також спробувати свої сили в жанрі романтичної комедії, повідомляє Worstpreviews.com. Страшно навіть подумати, що з цього може вийти за такої любові до кривавих сцен.

Квентін Джером Тарантіно, заслужено завоював славу «поганого хлопця» Голлівуду, в уяві ніяк не в'яжеться з жанром романтичної комедії.

У 1987 році, з дитинства закоханий в кіно хлопець, у віці 24 років написав свій перший сценарій «Справжня любов», який продав за 50.000 доларів. У 1993 році за цим сценарієм був поставлений фільм режисера Тоні Скотта з Крістіаном Слейтер і Патріцією Аркетт у головних ролях - така собі моторошно кривава, але правдива, гонитва мафіозі за парою закоханих у продовж всього фільму.

У 1988 Тарантіно написав другий сценарій і вирішив вкласти гроші у створення свого власного фільму «Скажені пси». Тоді він і зустрів актора Харві Кейтела, якого сценарій просто вразив, і він погодився знятися в його фільмі та навіть додав на це грошей. Далі до проекту приєднувалося все більше відомих людей, включаючи Террі Гілліама, й у 1992 році відбулася прем'єра «Скажених псів» - картини дуже сильною, але на мій смак, надто жорстокою. У головних ролях знялися відомі актори Харві Кейтел, Тім Рот, Майкл Медсен, та. ін

Фільм мав величезний успіх, в рамках програми його розповсюдження Тарантіно їздив по фестивалях фільмів і водночас писав свій третій сценарій до знаменитої картини «Кримінальне чтиво», сценарій, що приніс йому в Каннах у 1994 році «Пальмову гілку». У тому ж 1994 році фільм «Кримінальне чтиво» був висунутий на 7 номінацій «Оскара», у тому числі за найкращий оригінальний сценарій Квентіна Тарантіно та за кращу режисерську роботу того ж Тарантіно, який зумів з трьома сценаріями прославитися на весь світ.

Нещодавно виявилося, що 46-річний режисер думає і про пенсію. У зв'язку з цим, він поділився з представниками преси своїми планами, які хотів би здійснити до настання тієї самої «пенсії»: зняти продовження вбивчих фільмів про необхідність вбити Білла з улюбленою актрисою Тарантіно Умою Турман у головній ролі «Вбити Білла 3»; створити передісторію «Безславних ублюдків»; зняти вестерн, що стосується теми рабів, теми, про яку кінематограф воліє замовчувати, і поставити романтичну комедію.

Схоже, що за таких грандіозних планах знаменитий режисер не скоро піде зі сцени. І це й добре, тому що, незважаючи на надмірну реалістичність у поданні жахів нинішнього суспільства, особливо, кримінальних шарів суспільства, його роботи відрізняє глибока думка і яскравий реалізм під гаслом: «Ніяких прикрас, ніякого мистецтва - це реальне життя!»

І зовсім не важливо, що комусь, наприклад, мені хочеться сказати: «Ну, навіщо мені твоє криваве реальне життя?» Людині дано право думати і вибирати, чого-небудь забороняти, це не вихід.
Сам режисер до того ж стверджує, що вже працював над історіями кохання у фільмах «Справжня любов» і «Природжені вбивці», створених у стилі Тарантіно. Ну так, любов буває різною.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...