• Іствуд створить фільм про основоположника ФБР Гувера

  • Понеділок, 22 березня 2010 року
Легендарна особистість Голлівуду Клінт Іствуд взявся за проект про не менш легендарну особистість - засновника Федерального бюро розслідувань Едгара Гувера. Як повідомляє «Entertainment Weekly», Іствуд має намір стати режисером цієї біографічної картини.

Картина охопить період часу від 1935 до 1972 року. Як відомо, Джон (Едгар) Гувер був директором Федерального бюро розслідувань з 1924 року до дня смерті в 1972 році.
За час роботи у ФБР Гувер зумів перетворити цю організацію у потужну силу в боротьбі з гангстерами та політичними дисидентами, в організацію, що здійснює стеження і спостереження за тисячами американських громадян. Недаремно його вважали одним з наймогутніших людей світу, а журналісти прозвали Гувера «Той, кого ніхто не знає».

Гувер так довго перебував на посаді директора ФБР, що його ім'я стало синонімом самої організації. У фільмі Іствуда планується торкнутися й особистого життя Едгара Гувера, і зокрема, чутки про його гомосексуальний зв'язок зі своїм найближчим помічником Клайдом Толсоном, якому він після смерті заповів свою нерухомість.

Цей факт акцентується у фільмі через непримиренне ставлення самого Гувера до сексуальних меншин. Гувер і Толсон дійсно були дуже близькі, але ніяких доказів іншого роду відносин не існує.
Але до виходу в світ картини про Гувера ще планується прем'єра нового фільму Клінта Іствуда «Майбутнє» з Меттом Деймоном у головній ролі. Клінта Іствуда дійсно заслужено можна назвати легендою Голлівуду - він працював у 146 фільмах, був актором і режисером, продюсером і композитором.

Підписатися:

Social comments Cackle

загрузка...